Rockstar ekibi bilette ne demek istiyor?

eoruce

Centipat
Daha fazla  
Herkese selam, bundan 2 gün önce GTA V aldım ve indirmeye koydum. Sonraki gün sabah indiğini görünce PC kapatıp okula gittim ve eve gelip bilgisayarı açtığımda Rockstar Launcher hesapta durup seçmeme rağmen çıkmıştı. Sonrasında doğru şifreyi girmeme rağmen hesaba girmedi bende şifre sıfırlama deneyeyim dedim ama en az 30 kere denememe rağmen mailime ne kod ne de bir link geldi. Bunun üzerine rockstara hem ana mailimden hem de yan mailimden destek talebi oluşturdum. Yan hesabımdaki destek talebini karşıladılar ve dedikleri şu:

"
Hello verozpr,

Thank you for contacting Rockstar Support.

Please provide us with the following information regarding the concerned account:

• A detailed description of the issue you're having:
  • Your Social Club nickname:
  • The email address associated with your Social Club account:
  • PSN ID / gamertag / Steam ıd/ Epic ID:
Once we receive this information we will review it and get back to you.

Best regards,

Alejandra p. Rockstar Support"

Öncelikle ben Social Club nickimi yazdım maili de yazdım ama maalesef PSN ID / Gamertag / Steam ID/ Epic ID bunlar yok. Ben oyunu Social Club'dan aldım ve aldıktan sonra bana direkt oyunu verdiler, indirdim. Desteğe Gamertag anladığım kadarıyla oyun içi adı ama daha indiremedim bile bunu dediğimde aktivasyon kodu dediler ama dediğim gibi direkt oyunu verdiler bana herhangi bir aktivasyon kodu veya öyle bir şey verilmedi. Bu konu hakkında ne yapmam lazım? Yardımcı olabilecek ve bilgisi olan kişiler yazarsa çok sevinirim. Altta SS'leri koyacağım şimdiden teşekkürler :=)

Dosya Ekleri

• image_2023-11-30_224350080.png
    image_2023-11-30_224350080.png
    35,4 KB · Görüntüleme: 40
  • image_2023-11-30_224403039.png
    image_2023-11-30_224403039.png
    30,8 KB · Görüntüleme: 34

Geri
Yukarı