Epic Games Rockstar hesabı nasıl başka hesaba taşınır?

Luxuies

Centipat
Daha fazla  
Epic'ten GTA V almıştım fakat oynamadım. Başka bir arkadaşım benden hesabı isteyince Epic hesabımı ona verdim ve kendi Rockstar Games hesabıyla giriş yaptı sanırım fakat şu an Epic'ten oyunu indirip kendi Rockstar hesabıma girmeye çalışınca kabul etmiyor. Nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic'ten GTA V almıştım fakat oynamadım. Başka bir arkadaşım benden hesabı isteyince Epic hesabımı ona verdim ve kendi Rockstar Games hesabıyla giriş yaptı sanırım fakat şu an Epic'ten oyunu indirip kendi Rockstar hesabıma girmeye çalışınca kabul etmiyor. Nasıl çözebilirim?

Rockstar desteğe yaz hocam.

Birebir aynı durum benim de başıma geldi. Olacakları söyleyeyim. Epic games'ten ürünü aldığına dair kanıtları isteyecekler. Gönderdiğinde onun Rockstar hesabını senin istediğin mail ile değiştirip sana verecekler. Onun ise artık bir Rockstar hesabı olmayacak.

Birebir aynı durum benim de başıma geldi. Olacakları söyleyeyim. Epic Games'ten ürünü aldığına dair kanıtları isteyecekler. Gönderdiğinde onun Rockstar hesabını senin istediğin mail ile değiştirip sana verecekler. Onun ise artık bir Rockstar hesabı olmayacak.

Nasıl yani Rockstar desteğe yazacağım fakat arkadaşımın Rockstar hesabı silinecek mi direkt?

Geri
Yukarı