Röntgen sonuçlarına göre boyum uzar mı?

Herkes çok gereksiz tepki vermiş. Çocuğun demek ki bilmeye ihtiyacı var ve doktorla iletişim kuramamış, son çare olarak buradan belki bilgisi olan insanlar vardır diye konu açmış. Sizin mantığınızla kimse konu açmasın, sırf bazılarınız bilmiyor diye kimsenin bilmediğini kabul edelim hepimiz ve konu açmayalım. Arkadaşımız belki bu röntgen sonuçlarından anlaşılabileceğini düşünmüştür, bilgisi yoktur. Boy konusunu çok kafaya takıyordur ve bütün imkanlarını kullanıyordur. Bu kadar gergin olmanıza gerek yok, empati yapın ve daha nazik olun rica ediyorum.

Abi görgü çerçevesi içerisindeki ve nazik yorumun için teşekkür ederim.

Ulan millet nasıl kafayı yediyse artık boyum uzar mı diye röntgen sonuçlarını paylaşmaya başladı.
Boyu kısadır psikolojisini etkilemiştir, ne yaşadığını nerden biliyon da kanka? Boş aşağılamasana. Technopat'da mühendiste çıkabiliyor, pilotta çıkabiliyor ve bu arkadaşımız da bir doktora denk gelirim diye denemiş. Evet sahte biri denk gelebilirdi ama şansını denemiş. Daha ne aşağılıyonuz kanka amacın ne? Boş.

Boyu kısadır psikolojisini etkilemiştir, ne yaşadığını nereden biliyorsun da kanka? Boş aşağılamasana. Technopat'da mühendiste çıkabiliyor, pilotta çıkabiliyor ve bu arkadaşımız da bir doktora denk gelirim diye denemiş. Evet sahte biri denk gelebilirdi ama şansını denemiş. Daha ne aşağılıyonuz kanka amacın ne? Boş.

Röntgen sonuçları ile boyun uzayıp uzamayacağını nasıl bilebiliriz? Doktora gitmek bu kadar zor olmasa gerek. Ayrıca burası teknoloji forumu. Ana sayfada böyle konular görmek forumun kalitesini düşürüyor. Hadi şişman olsa nasıl kilo vereceğine yardım ederiz de boy bu ne yapabiliriz. İsteğe bağlı bir şey değil ki bu? Uzarsa uzar uzamazsa uzamaz. Madem psikolojik sorunları var bir de buraya konu açarak psikolojisini daha da mahvetmesin.Ayrica burası özgür bir forum.Böyle saçma sapan konu açarsan gelecek yorumlara katlanmak zorundasın.Kimsenin psikolojisi umrumda değil.

Röntgen sonuçları ile boyun uzayıp uzamayacağını nasıl bilebiliriz? Doktora gitmek bu kadar zor olmasa gerek. Ayrıca burası teknoloji forumu. Ana sayfada böyle konular görmek forumun kalitesini düşürüyor. Hadi şişman olsa nasıl kilo alacağına yardım ederiz de boy bu ne yapabiliriz. İsteğe bağlı bir şey değil ki bu? Uzarsa uzar uzamazsa uzamaz. Madem psikolojik sorunları var bir de buraya konu açarak psikolojisini daha da mahvetmesin.
Kanka şu an nasıl bir ayrımcılık yaptığının farkında mısın? Burası sadece teknoloji için kullanılmıyor, birçok kısmı var sağlık buna dahil. Ben bir sorunum olduğumda burada konu açıyorum, psikolojik konularla ilgili de açtım ve bayağı faydası dokundu insanların. Bu kadar ön yargılı yaklaşmayın ve zorbalamayın kanka. Biz uzarsa uzar diye bakıyoruz ama belki adamın boyu 1.50'de kaldı ve yaşıtları dalga geçti de psikolojisi bozuldu, bilemeyiz. Zorbalarsan iyice hayatını mahvededersin, ciddi konular. Sağlık kısmının amacı ne sence? Psikoloji de sağlık kategorisine dahil. Anlatılıyor yani.

Kanka şu an nasıl bir ayrımcılık yaptığının farkında mısın? Burası sadece teknoloji için kullanılmıyor, birçok kısmı var sağlık buna dahil. Ben bir sorunum olduğumda burada konu açıyorum, psikolojik konularla ilgili de açtım ve bayağı faydası dokundu insanların. Bu kadar ön yargılı yaklaşmayın ve zorbalamayın kanka. Biz uzarsa uzar diye bakıyoruz ama belki adamın boyu 1.50'de kaldı ve yaşıtları dalga geçti de psikolojisi bozuldu, bilemeyiz. Zorbalarsan iyice hayatını mahvededersin, ciddi konular. Sağlık kısmının amacı ne sence? Psikoloji de sağlık kategorisine dahil. Anlatılıyor yani.

Psikolojim bozuldu diye böyle saçma konu açarsan gelen mesajlar psikolojini daha da bozabilir. Birbirimizin psikolojisi hiçbirimizin umurunda değil emin ol.

Psikolojim bozuldu diye böyle saçma konu açarsan gelen mesajlar psikolojini daha da bozabilir. Birbirimizin psikolojisi hiçbirimizin umurunda değil emin ol.
Dostum sadece şunu soracağım son olarak, psikolojik sorunlar yaşadın mı? Muhtemelen yaşamadın ki bu konunun hassaslığını bilmiyorsun. Hassas biri için o konudaki bir yorum adamın hayatını mahvedebilir. Ben yaşadım, biliyorum neyin ne olduğunu.

Dostum sadece şunu soracağım son olarak, psikolojik sorunlar yaşadın mı? Muhtemelen yaşamadın ki bu konunun hassaslığını bilmiyorsun. Hassas biri için o konudaki bir yorum adamın hayatını mahvedebilir. Ben yaşadım, biliyorum neyin ne olduğunu.

Bende psikolojik sıkıntılar yaşadım. Her gün okulda dalga konusu oldum. Yeri geldi dış görünümüm ile alay ettiler. Ama bunların tek sebebi sensin. Çünkü bunları ciddiye almak kendine saygın olmadığını gösterir. Onlar alay etti diye kendi dış görünüşünden nefret etmek de kendinle alay etmektir. Bu tipleri ciddiye aldıkça daha çok zevk alırlar. Ve emin ol kimin ne yaşadığı hiç kimsenin umurunda değil. Boyun kısaysa kısadır uzunsa uzundur. Bu kimsenin umurunda değildir. İnsanlar diğerleriyle kendini tatmin etmek için dalga geçerler. Bu yüzden kimin ne dediğini çok da takmamak lazım. Bunları kafaya takmak kendine yapacağın en büyük saygısızlık olur. İlk önce kendine saygın olmalı. Sonuçta hayat sadece boydan ibaret değil 🙂

Son düzenleme:

Geri
Yukarı