RTX 4060 alınır mı?

Can demir1212

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Vatan'dan 4060'lı bir sistem almaya gittim ve sistemin ölü hali bile 8 yıl götürür dediler ama bazı kişiler 3 4 yıl diyor sizce 8 yıl gotururmu önceden HP laptopum vardı 2 ya da 4 GB'di o bile 7 yıl gitti bana.

Merhaba arkadaşlar. Vatan'dan 4060'lı bir sistem almaya gittim ve sistemin ölü hali bile 8 yıl götürür dediler ama bazı kişiler 3 4 yıl diyor sizce 8 yıl gotururmu önceden HP laptopum vardı 2 ya da 4 GB'di o bile 7 yıl gitti bana.

O laptop 7 yıl gittiyse 4060 10 yıl bile gider.

Hocam rahat götürür 14 yıllık bir laptop var elimde kullanılmayan o bile mc gibi basit oyunları açıyor

Ben bugün aldım fiyatına göre iyi bence. Hangi oyunları oynadığına bağlı biraz da. Ben LoL, CS2 tarzında oynuyorum. Sıkıntı çıkarmaz gibi uzun süre.

Ben bugün aldım fiyatına göre iyi bence. Hangi oyunları oynadığına bağlı biraz da. Ben LoL, CS2 tarzında oynuyorum. Sıkıntı çıkarmaz gibi uzun süre.
Merhabalar teşekkür ederim

Sistemin diğer özellikleri nedir ve kaç TL?

INTEL I3 12100F - RTX 4060 8G - PRO H610M-E DDR4 - 500GB SSD - 16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da sistem bu vatanla konuşmuştum iyi demişlerdi.

Nasıl bir performans beklediğine bağlı. Bana göre 4-5 yılı var o kartın FG desteği ile.
Merhabalar sadece valorant LoL ve Minecraft oynamayı düşünüyorum.

Merhabalar teşekkür ederim

INTEL I3 12100F - RTX 4060 8G - PRO H610M-E DDR4 - 500GB SSD - 16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da sistem bu vatanla konuşmuştum iyi demişlerdi.

Merhabalar sadece valorant LoL ve Minecraft oynamayı düşünüyorum.
Alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı