RTX 4060 alınır mı?

BarlasAlkan

Centipat
Merhaba, ben RTX 4060 alacağım ve RDR 2 Forza Horizon 5 Assassin s Creed Valhalla gibi oyunlar oynayacağım. RTX 4060 bu oyunlar için yeterli midir? Beni kaç sene götürür? Bir de darboğaz yapmacak Intel işlemci gerek.

Yeterli 4-5 senesi var 1080p de RX 580 2017 çıkış yapmış hala aktif olarak kullanan birçok insan var.

Neden Intel? AMD öneririm AM4 soket ile 5 5600. illa Intel istiyorsan i3-12100F öneririm. Siz yeni sistemmi alıyorsunuz? Eğer öyle ise bütçe söyleyin hazır sistem atalım.

Ne yaptığınızı pek anlayamadık açıkçası. 😄

Anakartınızı bilmeden işlemci öneremeyiz, işlemciyi bilmeden de darboğazı söyleyemeyiz. Sistem mi toplamak istiyorsunuz ne yapmak istiyorsunuz? Bütçenizi söyleyin yardımcı olalım.

İşlemciye henüz karar vermediğim için anakartım yok. Toplama bir sistem dizeceğim.

Alınır hocam dediğiniz oyunları da rahat oynatır RTX 4060 açamayacağı oyun yok şu anda tabii işlemcinizde iyiyse.

İşlemci önerilerinize açığım anakartım yok.

Neden Intel? AMD öneririm AM4 soket ile 5 5600. illa Intel istiyorsan i3-12100F öneririm. Siz yeni sistemmi alıyorsunuz? Eğer öyle ise bütçe söyleyin hazır sistem atalım.

Ne yaptığınızı pek anlayamadık açıkçası. 😄

Toplama bir sistem dizmek istiyorum ve intel seviyorum bütçem monitör dahil 35k

İşlemciye henüz karar vermediğim için anakartım yok. Toplama bir sistem dizeceğim.

İşlemci önerilerinize açığım anakartım yok.

Toplama bir sistem dizmek istiyorum ve intel seviyorum bütçem monitör dahil 35k
35k bütçe ile 4060'lı bir sistem alınmaz. Attığımı alın kalan para ile monitör alın.

İlla intel alacağım diyorsanız da bunu alın.

35k bütçe ile 4060'lı bir sistem alınmaz. Attığımı alın kalan para ile monitör alın.

İlla Intel alacağım diyorsanız da bunu alın.

Ben hazır kasalara çok güvenemiyorum. Çünkü bazıları ucuz oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı