RTX 4070 Super vs RTX 4070 Ti vs RTX 4070 Ti Super

Çok teşekkürler, anladığım kadarıyla illa TUF olmak zorunda değil. Bazı kişiler TUF'tan şaşma 2 fanlı alma diye uyardılar ama çok fark var MSI kötü bir marka da değil sonuçta.

Isınan bir model değil marka fark etmez. Sen RAM'i 32 SSD'yi KC3000 yap al.

56.4K TL falan tutuyor. Sıvı soğutucu isterim dersen onun içinde öneri yapabilirim.

Yukarıda atmış olduğum 1800 TL'lik kule tipi işini rahatlıkla görür ama haberin olsun.

Olur vallahi 1-2 daha çıkabilirim.

Kasanın boyutlarını bilmediğim için iki model önereceğim.

Hangisi bütçene uygunsa onu al.

Kasanın boyutlarını bilmediğim için iki model önereceğim.

Hangisi bütçene uygunsa onu al.
tekrardan çok teşekkürler, ben şimdi kasayı da incelerim. msi mantıklı, tufla arasında 6 bin oynuyor.

TUF serisini boş ver dostum 4000 serisi tamamiyle ısınan bir seri değil en ucuz satan marka neyse o alınmalı. Hayırlı olsun tekrardan.

R5 5600 RTX 3060 16 GB 3600 MHz RAM 600W PSU'lu bir sistemim var da ekran kartı 4070 Ti süper ya da Ti düşünüyorum ne önerirsiniz bu sistemi elimden çıkarıp arkadaş gibi böyle hazır bir sistem almak mı sadece ekran kartını veya 16 RAM ekleyip devam etmek mi ileride PSU vs sıkıntısı olur mu?

R5 5600 RTX 3060 16 GB 3600 MHz RAM 600W PSU'lu bir sistemim var da ekran kartı 4070 Ti süper ya da Ti düşünüyorum ne önerirsiniz bu sistemi elimden çıkarıp arkadaş gibi böyle hazır bir sistem almak mı sadece ekran kartını veya 16 RAM ekleyip devam etmek mi ileride PSU vs sıkıntısı olur mu?

Sistemi sat yeni AM5 bir hazır sistem alırsın dostum.

Bütçeni söylersin sistemi sattığında öneri yaparız ona göre.

Sistemi sat yeni AM5 bir hazır sistem alırsın dostum.

Bütçeni söylersin sistemi sattığında öneri yaparız ona göre.
Teşekkür ederim kredi kartı ile almayı düşünüyorum bildiğiniz site var mı vade farksız taksit alabileceğim bütçe 50 55

Sıvı soğutucu almanın mânası yok sisteme.
Al ID-Cooling'in soğutmasını geç.
Bu arada @Kaan Diktaş akıyor'sun gene.

Teşekkür ederim hocam. :D

Teşekkür ederim kredi kartı ile almayı düşünüyorum bildiğiniz site var mı vade farksız taksit alabileceğim bütçe 50 55.

Gaming gen üzerinden alabilirsiniz fakat ben bu taksitmiş vade işiymiş falan pek anlamam öneriyi yapar geçerim. :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı