RTX 4070 Ti Super sistem nasıl?

Hocam yazdim ya B650M-R ve KC3000 ile degistirilmeli diye.
Tamam şimdi gördüm.

Arkadaşın attığı düzenleyip attım sepete eklediğinde düzenlenmiş halini görebilirsin ayrıca bu soğutucuyu ekleyip öyle satın almanı öneririm.

Tamam şimdi gördüm.

Arkadaşın attığı düzenleyip attım sepete eklediğinde düzenlenmiş halini görebilirsin ayrıca bu soğutucuyu ekleyip öyle satın almanı öneririm.
Anakarti da B650M-R olarak degistirmesini oneririm kesinlikle.

Ben sıvı soğutucu kullanmayı planlıyorum sadece ve sadece görünüşü ve RGB olmasından dolayı. Ve tabii ilk kez alacağım için sıvı soğutucu.

Amacın hikaye tipi oyunları oynamak ise en iyi tercih olur.

SSD ve RAM bu sistem için bana göre yeterli değil ayrıca 1500 TL'ye soğutucu da eklenmeli.

Bu monitore bakacağım teşekkürler.

Bu işlemciyi kullanacaksa bir fark yaratmaz onun yerine rami 32 GB yapmalı.
Dedigim gibi RAM'i ileri zamanlarda degistirmesi iyi olur. Anakart yukseltmesi daha mantikli. Cunku anakarta sogutucu, OC gibi ozellikler de gelmis oluyor B650M-R ile. Bir 16'lik RAM daha ucuza mal olurken yeni anakart daha pahaliya mal olur. Ben o sistemde .20 anakart kullanmazdim ben acikcasi.

Konu sahibine gelirsek o islemciye sivi sogutma gereksiz olur. Attigimiz hava sogutma fazlasiyla yeterli.

Ben sıvı soğutucu kullanmayı planlıyorum sadece ve sadece görünüşü ve RGB olmasından dolayı. Ve tabii ilk kez alacağım için sıvı soğutucu.

Bu monitore bakacağım teşekkürler.

Para israfı kasanda zaten yeterince RGB var ve 1 hafta sonra sıkılacaksın boşuna öyle şeylere para verme.

Merhaba. Sizce bu sistem almaya değer mi? Sadece özelleştirmeden işlemci sıvı soğutucu ekledim o kadar. Maksimum bütçe 60k. Bende 60k ya bulamadım o yüzden bunu merak ettim.

Eki Görüntüle 2186553

Bütçen net ne kadar?

Yeni konular

Geri
Yukarı