RX 550 eskisi gibi performans vermiyor

Oyun zamanla güncellemeler almış bu sebeple performansta kötüleşmeler yaşamış olabilir. Hangi oyun ve 200 FPS'i ne zaman aldığınızı belirtmeniz daha net cevaplar almanıza yardımcı olacaktır.

Oyun zamanla güncellemeler almış bu sebeple performansta kötüleşmeler yaşamış olabilir. Hangi oyun ve 200 FPS'i ne zaman aldığınızı belirtmeniz daha net cevaplar almanıza yardımcı olacaktır.

Valorant'ta daha yeni oyun herkese açıldığı zaman yani 2 yıl filan oldu galiba.

Aslında tüm oyunlarda böyle ama Valorant üzerinden örnek verdim.

Valorant'ta daha yeni oyun herkese açıldığı zaman yani 2 yıl civarı oldu galiba.
O oyunda son güncellemelerden sonra performansta ciddi kayıp olduğunu duymuştum ama oynamadığım kesinliği hakkında bir bilgim yok.
Aslında tüm oyunlarda böyle ama Valorant üzerinden örnek verdim.
Diğer oyunlar hakkında maalesef bilgim yok. İşletim sisteminin güncellemeleri de performansa etki edebilir. Fakat bu kadar olması anormal geldi bana.

AMD Radeon Software yakın zamanda bir sorundan dolayı birçok cihazda çalışmaz oldu. Windows Update, Radeon Software'in üzerine kendi OEM sürücüsünü kurmuş olabilir bir kontrol edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı