RX 570 Nasıl Monte Edilir?

500 Watt
8pin güç kablosu aldım diyelim, nasıl 6 pin i çıkarıp yerine 8 i koyabilirim?Eki Görüntüle 446091
Dönüştürücü kabloyu aldın mı o 6 pini dönüştürücünün 6 pin girişine takacaksın diğer ucu ise 8 pin olduğu için bağlaman yetiyor, fakat o güç kaynağı destekleseydi zaten 8 pin yaparlardı tekrar dediğim gibi kullanmanızı önermiyorum yoksa diğer parçalara da zarar verme olasılığınız var şans meselesi.

Ne tanıdıklar var be. Bizimkiler işlemci fanına tornavida sokup bozsun. Adaletsiz dünya......

Psu;
IMG_20191008_182653.jpg

Yani yeni psu alana kadar 570 i kullanmamalı mıyım?

Kullanmanı tavsiye etmem. İlle de kullanacaksan kartı yüke bindirmeni yani oyun oynamanı tavsiye etmem. Hiç riske girme yeni bir PSU al.

Peki o zaman bana fp tercihen pcde ileride bir upgradeye açık psu önerebilir misiniz? 300 ü geçmemesi çok iyi olur ve ikinci el piyasasına da açığım.
Ekran kartı çift fanli strix modeli bu arada. Girişlerinin resmini atmıştım ona uygun bir şey önerebilir misiniz yani.

Peki o zaman bana fp tercihen pcde ileride bir upgradeye açık psu önerebilir misiniz? 300 ü geçmemesi çok iyi olur ve ikinci el piyasasına da açığım.
Ekran kartı çift fanli strix modeli bu arada. Girişlerinin resmini atmıştım ona uygun bir şey önerebilir misiniz yani.
FSP 500 Watt %85 verimli var elimde 12v kanalından 456 Watt veriyor kendim de aynı güç kaynağın dan kullanıyorum biri fazlalık olduğu için satıyorum uyarsa alırsın sıfır alıcam diyorsan link de verdim High Power marka olana bakabilirsin sıfır, benim elim de olan ise FSP marka bu arada sistemim imzam da mevcut fazlasıyla yetiyor.
Sıfır
2.El
Bu güç kaynağı da olabilir istersen bir bak.
Benim ürün bu almayı düşünürsen daha uyguna vereceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı