RX 5700 XT + Ryzen 5 3600 sisteme PSU önerisi

Hocam çok benzer bi sistem toplamışız. PSU 650W olduğu için fiyatı da yüksek. Araştırdığım kadarıyla oldukça kaliteli Corsair PSU'lar.
Bu arada siz sistemi nereden topluyorsunuz? Güvenilir bir site var mı yoksa tek tek farklı yerlerden mi alıyorsunuz?

Ben de High Power 600W öneririm bu fiyat bandında alınabilecek en iyisi o. Alternatif olarak 12V kanalindan 540W verebilen Cooler Master MWE 550W bakılabilir.

Ben de High Power 600W öneririm bu fiyat bandında alınabilecek en iyisi o. Alternatif olarak 12V kanalindan 540W verebilen Cooler Master MWE 550W bakılabilir.

Hocam CV 650 nasıldır? Hiç konu bulamadım bunun hakkında fakat Corsair diye Gaming gecesinden 500 ₺'ye aldım.

Bütçen yeter mi bilmiyorum ama siyah kablolu. Ayrica Gold sertifikalı, yani PSU'larin kralı.
.

Hocam markasına Thermaltake yazmışlar korkuttu biraz.

Bütçen yeter mi bilmiyorum ama siyah kablolu. Ayrica Gold sertifikalı, yani PSU'larin kralı.
.

Hocam markasına Thermaltake yazmışlar korkuttu biraz.

Hocam çok benzer bir sistem toplamışız. PSU 650W olduğu için fiyatı da yüksek. Araştırdığım kadarıyla oldukça kaliteli Corsair PSU'lar.
Bu arada siz sistemi nereden topluyorsunuz? Güvenilir bir site var mı yoksa tek tek farklı yerlerden mi alıyorsunuz?

Hocam şimdiye kadar Teknobiyotik ve İncehesap'tan aldım anakart almadım henüz.
(Sadece kasa Teknobiyotik)

Geri
Yukarı