Çözüldü RX 580 düşük çözünürlükte çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ali2101

Femtopat
Daha fazla  
İkinci el ekran kartı aldım ASUS RX 580 8 GB ve taktım çalıştı bilgisayarı açınca en fazla 1280 çözünürlük alıyorum. Monitörüm 1366 çözünürlüğe sahip ve aygıt yöneticisine girdiğimde ekran kartı ismi çıkmıyor.

Çözüm
İkinci el ekran kartı aldım ASUS RX 580 8 GB ve taktım çalıştı bilgisayarı açınca en fazla 1280 çözünürlük alıyorum. Monitörüm 1366 çözünürlüğe sahip ve aygıt yöneticisine girdiğimde ekran kartı ismi çıkmıyor.
Driver'ı indirdiniz mi?
Driver'ı indirdiniz mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kurdum fakat gene olmadı

Yanlış bir sürücü kurmuş olabilir misiniz? DDU programı ile sürücüyü kaldırıp, tekrardan kurun (doğru ve güncel sürücüyü kurduğunuzdan emin olun.)

Yanlış bir sürücü kurmuş olabilir misiniz? DDU programı ile sürücüyü kaldırıp, tekrardan kurun (doğru ve güncel sürücüyü kurduğunuzdan emin olun.)

Ya ASUS RX 580 O8G modeldir doğru driveri kurup kuramadığımı nasıl anlayacağım PC Windows 10 64 Bit

Yeni konular

Geri
Yukarı