RX 6700 XT 12 GB için en stabil sürücü hangisi?

Ufeke

Hectopat
Daha fazla  
En son gelen sürücüyü kurdum. Ama bayağı sıkıntılar var. Elden Ring'e girince oyun donuyor. Call of Duty de anlık takılmalar var.
RX 6700XT için en stabil sürücü hangisi?

En son gelen sürücüyü kurdum. Ama bayağı sıkıntılar var. Elden Ring'e girince oyun donuyor. Call of Duty de anlık takılmalar var.
RX 6700XT için en stabil sürücü hangisi?

Ben şu an 23.12.1 versiyonunu kullanıyorum diğer sürücüler WattMan hatası veriyor ama bu sürücü gayet stabil ve güzel çalışıyor.

Bence mevcut sürücünüzü AMD Cleanup Utility ile kaldırıp son sürümü temiz kurulum yapın.

Bende çok şükür bir sıkıntı yok, aynı ekran kartını kullanıyorum.

Stabil driver karttan karta değişiyor. Ben hiçbir driver da ekstrem derecede sıkıntılı bir durum yaşamadım. Sorunuza gelirsek, genelde 23.8 veya 23.9 öneriliyor.

Son düzenleme:
Evet şimdi deneyeceğim.

Call of Duty de FPS artdı takılmalar düzeldi ama elden ringde hala aynı sorun. Başka oyunlarda da deneyeceğim sorun olmazsa bu sürümde kalırım.
Hocam yeni driver çıkmış deneyin isterseniz.

Galiba o driver var sizde önce ki sürümde bir problem yok ise onu deneyebilirsiniz.

Arkadaşlar son driver'ı kurup deneyimleyen var mı? Bu akşam güncelleme yapacağım karşılaştığınız sorun varsa bende kontrol etmek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı