RX 6700 XT 12 GB için en stabil sürücü hangisi?

Format attım driver kurdum sıkıntı devam ediyordu 2 gündür aynı driver ile devam ettim sorunum büyük ölçüde çözüldü.

Yeni ekran karti sürücüsü kurduğun içindir o takılma shader diyorlardi herhalde o olana kadar maplerde sorun düzeldi diyorsan vallahi bende format atip denemeyi düşünüyordum.

Yeni ekran karti sürücüsü kurduğun içindir o takılma shader diyorlardi herhalde o olana kadar maplerde sorun düzeldi diyorsan vallahi bende format atip denemeyi düşünüyordum.
Aynı sürücüyle bir süre devam edin oyunlarda ilk başta takıldığına aldırış etmeyin. Shaderlar cacheler yüklensin.Denemekten zarar gelmez.

Ama bunların hepsini göze aldım ve nvidia>amd. Bir daha asla amd tercih etmeyeceğim

Aynı sürücüyle bir süre devam edin oyunlarda ilk başta takıldığına aldırış etmeyin. Shaderlar cacheler yüklensin. Denemekten zarar gelmez.

Ama bunların hepsini göze aldım ve nvidia>amd. Bir daha asla AMD tercih etmeyeceğim.

Peki şu anda eski takılma sorunun düzeldi mi yani sorun var mı? Bir de formattan sonra hangi sürümü yüklediniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı