RX 6700 XT deneyimleriniz nasıl?

Ve cidden de Ray Tracing bence çok önemsiz 3080 gibi kartlar bile altından kalkamıyor önemsiz bir şey eğer realist değilseniz.

RTX tabii ki de önemli benim için ama RTX3060 ile RX 6700 XT aynı para iken RTX için 3060'ı tercih etmem. Bu benim şahsi fikrimdir.

Birkaç oyuna baktım Spider-Man dışında hiçbir oyunda RTX kullanamıyor doğru düzgün 6700XT.

Merhaba arkadaşlar, ileride bu ekran kartı ile sistem dizmeyi düşünüyorum hazır sistem olur muhtemelen fakat sizden sistem önerisi değil deneyimlerinizi soruyorum alınır mı bu kart ben Online oyuncuyum genelde bundan dolayı CS:GO'da Valorant'ta düşük ayarlarda oynuyorum onun için şu anlık sistemim yeterli fakat araya böyle RDR 2 Hogwarts Legacy gibi sağlam oyunları da oynamak istiyorum bu oyunlarda kullandığım 1650 yetmiyor yüksek ayarlarda bende bu kartı düşünüyorum ama bu kart RTX performansı iyi değil diyorlar çok kullanmayacak olsam da RTX DLSS benim için lazım olabilir mi? Ne tavsiye edersiniz.
Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum bu kartı hiçbir sorunla karşılaşmadım. Eger render falan yapmıyorsan kesinlikle ve kesinlikle nvdia 3060 veya 3070 yerine rx 6700xt tercih etmelisin.Çünkü tam f/p kartı kendisi. Eger diyosan para sıkıntı degil 3070 al.

Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum bu kartı hiçbir sorunla karşılaşmadım. Eger render falan yapmıyorsan kesinlikle ve kesinlikle NVIDIA 3060 veya 3070 yerine RX 6700XT tercih etmelisin. Çünkü tam F/P kartı kendisi. Eger diyorsan para sıkıntı degil 3070 al.

Sadece oyun oynuyorum kafam karışıyor sürekli diyor herkes 6700 XT daha iyi falan filan övüyosunuz ama sonra paran varsa 3070 al diyosunuz ne bu çelişki.

Sadece oyun oynuyorum kafam karışıyor sürekli diyor herkes 6700 XT daha iyi falan filan övüyosunuz ama sonra paran varsa 3070 al diyosunuz ne bu çelişki.
çelişki yok mantık çok basit. sadece oyun oynuyorsan 6700xt harika bir seçim olur. 6700xt 3070 dengi bir kart diyebiliriz.3070 hafif bir tık daha üstün. para konusunda sıkıntın yoksa, ben 3k daha verip 3070 almak istiyorum diyebilirsin. tamamen tercih meselesi.

FSR DLSS'in kuyruğunda zaten RTX içinde 3070 falan lazım cw ise üretici markaya (MSI ASUS gibi) bağlı 6700XT en mantıklısı mümkünse 9K olan Red Devil modeli alın ROG dengi bir kart.

Geri
Yukarı