Ryzen 3 2200G kaça satılır?

İşte sende Kanada'lı adam tekniği yapmışsın bende yapmaya çalışıyorum umarım başarırım.
Parça parça satmaya kalkma, satamazsın. İlla bir parça elinde kalır. Toplam sat veya PSU kasa elinde kalsın, diğerlerini topla ilana koy öyle sat. Sonra PCle 4.0 destekli sisteme geç rahat et, fiyatın üstüne de koymaya çekinme.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki diyelim ki buldum ve 1.5 k TL'ye almak istedim paramı güvenliğe nasıl alacağım veya bozuksa.
Kendi şehrinden deneyip alabilirsin. Anakartın soketleri aynı eve getirt dene öyle ver parasını. Zaten malına güvenen adam çekinmez.

Millet su resmi atın vs sitem etti bende cahildim.

Kısaca anladığım kadarı ile Ryzen 5 1600 AF alıyorum sarılı siteden 1.5'e sonra ekran kartını satıyorum RX 2060 t alıyorum ve RAM'leri aynı yapıyorum.
RTX 2060 alamazsın dostum. Ben misal dedim sana. İşlemci değiş ramleri aynı yap şuanlık en ucuza öyle çıkarsın işin içinden.

Kendi şehrinden deneyip alabilirsin. Anakartın soketleri aynı eve getirt dene öyle ver parasını. Zaten malına güvenen adam çekinmez.

RTX 2060 alamazsın dostum. Ben misal dedim sana. İşlemci değiş RAM'leri aynı yap şu anlık en ucuza öyle çıkarsın işin içinden.

Doğru anlamışsın beni reis ben en ucuza cebimden para çıkmadan emsalleriyle takas ede ede yükseltmek istedim veya kullanmadığım parçayı satarak elde etmeye çalıştım sen beni anlıyorsun.

İşte sende Kanada'lı adam tekniği yapmışsın bende yapmaya çalışıyorum umarım başarırım.

Diyelim ki 6 bin TL'ye sattım ne yapabilirim?
Bu arkadaşın da kafası iyi belli Kanadalı adam diye diye kafayı yemiş. Aga 6kya o sistemi satsan 8k-9k dan aşağı düzgün sistem alamazsın o da bulursan (!).

Bu arkadaşın da kafası iyi belli Kanadalı adam diye diye kafayı yemiş. Aga 6kya o sistemi satsan 8k-9k dan aşağı düzgün sistem alamazsın o da bulursan (!).
Üstüne eklersin yazdım zaten kardeşim benim. Ben kendim 2 bin TL'ye APU sistem aldım, 5'e sattım. Üstüne ekledim, 6600 sistem kullanıyorum şu an.

Adam Kanada'lı adam tekniği yaparak 6600 XT sistem yapmış.

Bu arkadaşın da kafası iyi belli Kanada'lı adam diye diye kafayı yemiş. Aga 6kya o sistemi satsan 8k-9kdan aşağı düzgün sistem alamazsın o da bulursan (!).

Bakılırsa ben yapamayacağım gibi duruyor, niye ki?

Doğru anlamışsın beni reis ben en ucuza cebimden para çıkmadan emsalleriyle takas ede ede yükseltmek istedim veya kullanmadığım parçayı satarak elde etmeye çalıştım sen beni anlıyorsun.
Farklı RAM'i sat işlemciyi sat, dediğim işlemcilerden birini al, 3600 de olur fark etmez. Bir süre tek slot RAM ile idare et sonra aynı RAM'den al tak.

Dostum bırak şu Kanadalı adamı, dediklerime kulak ver. Yeter çıkacağım yorumdan, aynı şeyleri söyleyip duruyorum.

Aynı RAM benim elimde yok ve alabilmek için cebimden para çıkması gerekir ve ben cebimden para çıksın istemiyorum. Ben ancak takas ederek veya fazla 1-2 parça olan materyalleri satarak alabileceğimi savunuyorum.
Anlıyorum ve anlamama rağmen her gün bu konuyu okuyup düşüneceğim.

Aynı RAM benim elimde yok ve alabilmek için cebimden para çıkması gerekir ve ben cebimden para çıksın istemiyorum. Ben ancak takas ederek veya fazla 1-2 parça olan materyalleri satarak alabileceğimi savunuyorum.
Anlıyorum ve anlamama rağmen her gün bu konuyu okuyup düşüneceğim.
Dostum ben dediğimi dedim sana, kafan mı basmıyor anlamıyorum. İşlemciyi satıp işlemci alacaksın. RAM'i satıp RAM alacaksın. Beni çileden çıkarma dostum vallahi yordun ya. Maks cebinden 300-500 çıkacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı