Ryzen 3 2200G kaça satılır?

Atılmıyor diye biliyorum. Burdan konuşabiliriz. Diğer arkadaşlara da yardımcı oluruz belki.

Atılmıyor diye biliyorum. Buradan konuşabiliriz. Diğer arkadaşlara da yardımcı oluruz belki.

1.9 bine Ryzen 3600 buldum bir sürü duygu sömürüsü yaptım yine de param yetmedi.
Tamam özür dilerim elimdekileri satmaya çalışacağım diye mesaj attım.
Şimdi elimdekiler satılsa Ryzen 3 2200G 1.4 1.5 etse har disk etti 2 k ben 1.7 var vallahi billahi tamam diyecek 1.7 bin TL inşallah.
Gelişmeleri paylaşacağım işte anlayacağınız 1.9 bin TL'ye buldum hem de kutulu falan.

1.9 bine Ryzen 3600 buldum bir sürü duygu sömürüsü yaptım yine de param yetmedi.
Tamam özür dilerim elimdekileri satmaya çalışacağım diye mesaj attım.
Şimdi elimdekiler satılsa Ryzen 3 2200G 1.4 1.5 etse har disk etti 2 k ben 1.7 var vallahi billahi tamam diyecek 1.7 bin TL inşallah.
Gelişmeleri paylaşacağım işte anlayacağınız 1.9 bin TL'ye buldum hem de kutulu falan.
Elindeki parçaları satabileceğin en yüksek fiyata satmaya çalış tok satıcıyı oyna.

Elindeki parçaları satabileceğin en yüksek fiyata satmaya çalış tok satıcıyı oyna.

Kesinlikle öyle yapacağım acele etmeye niyetim yok olabildiğince işime geldiği şekilde boş yaptığımdan değil gerçekten alacağım her şeyin yeri ve zamanı var fırsat çok dünya kazanç dünyası.

Eveet yeni gelişme var hem RAM buldum 8x2 3.200 MHz 800 TL'ye iki tane hem de zorla 1.8 bin TL'ye indirdim işlemciyi ve buluşunca 1.7 bin TL'yi deneyeceğim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı