Ryzen 5 1600 Ekran Kart tavsiyesi

Teşekkür ederim yorumlarınız için.

İşlemcimi CPU-Z programı ile kontrol ettim, 12 nanometrelik revize modeliymiş. Yurtiçi ve yurtdışı kaynaklarda bu versiyonun iyi bir overclock şansı olduğunu söylediklerini hatırlıyorum. Alacağım ekran kartını muhtemelen yazın yurtdışından alacağım. Ayrıca yanında da 450 bir anakart alıp buna overclock yaparım diye düşünüyorum.

O yüzden bu işlemcinin 'overclock' edilmiş haline önerebileceğiniz ekran kartları neler olabilir ? Bütçe fark etmez, en optimumunu aramaktayım.
OC ile RX 5700 kullanabileceğinizi düşünüyorum.
GTX 1066 Super gereksiz pahalı rx 580 2. el daha iyi.
GTX 1660S Pahalı değil! RX 580 1660S karşısında hiçtir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim yorumlarınız için.

İşlemcimi CPU-Z programı ile kontrol ettim, 12 nanometrelik revize modeliymiş. Yurtiçi ve yurtdışı kaynaklarda bu versiyonun iyi bir overclock şansı olduğunu söylediklerini hatırlıyorum. Alacağım ekran kartını muhtemelen yazın yurtdışından alacağım. Ayrıca yanında da 450 bir anakart alıp buna overclock yaparım diye düşünüyorum.

O yüzden bu işlemcinin 'overclock' edilmiş haline önerebileceğiniz ekran kartları neler olabilir ? Bütçe fark etmez, en optimumunu aramaktayım.
Bence rx5600xt veya rx5600xt fiyatlarına bulabilirseniz kaliteli bir 5700 almanızı öneririm

Ne alırsan al ama 2. El AMD ekran kartlarından biraz uzak dur belli olmaz piyasa kötu miningcisi var coil whine cısı var wattmancısı var var oğlu var alacaksan bile şehrinden test ederek al

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı