Ryzen 9 7900X 85 derecelere çıkıyor

MSI sıvı soğutmalar baya kalitesiz oluyor genelde. Ya yanlış sürdünüz, ya yanlış taktınız veya sıvı soğutmada bir problem var.
CBP açıkmış kapadım sıcaklık değerleri baya normal ama şimdi fps dropları yiyorum anlık

Kasanız nedir ve soğutucu nasıl takılmış? Fotoğraf atmanız daha iyi olur.
Kasa GamePower Dawn sıvı soğutucu üste sığmadığı için üst tarafa takmamışlar

Dosya Ekleri

• IMG_0031.jpg
    IMG_0031.jpg
    230,8 KB · Görüntüleme: 45
CBP açıkmış kapadım sıcaklık değerleri baya normal ama şimdi fps dropları yiyorum anlık

Kasa GamePower Dawn sıvı soğutucu üste sığmadığı için üst tarafa takmamışlar

Dostum kasan doğru düzgün hava bile almıyor. Sıcaklıkların çok normal o kasa için.

2side içeri üflüyor

Kasanın arka tarafındaki egzoz fanını söküp işaretlediğim yere takmayı(vidalamasanız da olur, koyabilirsiniz öylece dışarıya üfleyecek şekilde) dener misiniz? Oradaki bütün plakaları çıkartmanız lazım, ekran kartınız çok kalınsa fan oraya sığmayabilir de bir deneyin.

63a456607272a4.56885375_lnmhjipofkeqg_500.jpg

Kasanın arka tarafındaki egzoz fanını söküp işaretlediğim yere takmayı(vidalamasanız da olur, koyabilirsiniz öylece dışarıya üfleyecek şekilde) dener misiniz? Oradaki bütün plakaları çıkartmanız lazım, ekran kartınız çok kalınsa fan oraya sığmayabilir de bir deneyin.

Eki Görüntüle 1871618
orası ekran kartı yeri değil mi yani oraya takarsam nasıl bir değişiklik olacak

CBP kapattım ısı değerleri düştü şuan fanların yerini değiştirmeye gerek var mı şuanda nedense arada sırada anlık fps dropları yiyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı