S21 FE alınır mı?

Aynı batarya kapasitesine sahipler S21FE ile S20FE. A72'nin kasa malzemesini bilmiyorum fakat 5000 mAH bataryaya sahip, teknik olarak daha uzun saatler götürecektir.

Şarjın dayanma durumu tamamen kullanımınıza bağlı, örneğin yeni çıkan 3700 mAH bataryalı S22'nin şarjı yoğun kullanımda 7 saate yakın ekran süresi veriyor fakat oyun ağırlıklı bir kullanımda 4 saati geçemediği oluyor.
Çoğunlukla belge açma, günlük kullanım, ders işleri; nadiren oyun oynamak için kullanacağım. Bu durumda şarjı kaç gün dayanır dersiniz? Çok yoğun kullanan birisi değilim. Günlük 2-5 saat falan olur sanırım kullanımım. A72 performans konusunda nasıl olabilir?
S20 FE'nin snapdragon modeli şu ana kadar kullandığım en f/p telefon. Yazın ilk çıktığında 5000 TL'ye binlerce forumda döndü. 21 FE nasıldır bilemiyorum. Bu arada S20FE S. modelinin batarya performansı kötüyse ıPhone'ların direkt bataryası yok :).
Ne kadar ekran süresi alıyorsunuz? Ekran sürenizi nasıl bir kullanımınız olduğuyla birlikte paylaşırsanız sevinirim. Bir de görüşlerinizi almak isterim. :)

Bütçem kesin olmamakla birlikte 6.000-10.000 arasında değişkenlik gösterebilir.

Şarjı ne kadar dayanır dersiniz? S20 FE'den daha uzun mu olur kısa mı sizce? S20 FE için de mi batarya konusunda söyledikleriniz geçerli mi? Peki A72 tavsiye eder misiniz?
S21FE sizin için uygun olur lakin batarya konusunda ne beklediğinize bağlı. S21'in mükemmel bir bataryası yok lakin diğer özellikleri kesinlikle sizi üzmeyecektir A72, S21FE'ye rakip dahi olamaz.

S21FE sizin için uygun olur lakin batarya konusunda ne beklediğinize bağlı. S21'in mükemmel bir bataryası yok lakin diğer özellikleri kesinlikle sizi üzmeyecektir A72, S21FE'ye rakip dahi olamaz.
Çoğunlukla belge açma, günlük kullanım, ders işleri; nadiren oyun oynamak için kullanacağım. Bu durumda şarjı ne kadar dayanır dersiniz? Çok yoğun kullanan birisi değilim. Günlük 2-5 saat (değişebilir) falan olur sanırım kullanımım.
Peki ya S20 FE önerir misiniz? Bütçe değişkenlik gösterebileceği için soruyorum. :)

Çoğunlukla belge açma, günlük kullanım, ders işleri; nadiren oyun oynamak için kullanacağım. Bu durumda şarjı ne kadar dayanır dersiniz? Çok yoğun kullanan birisi değilim. Günlük 2-5 saat (değişebilir) falan olur sanırım kullanımım.
Bende Reno 5 Lite var, bataryası S21'den 200 mAh daha küçük açıkçası ben batarya konusunda problem yaşamıyorum. Video izlerken şarj hiç azalmıyor dahi diyebilirim oyun oynarken normale göre bir tık daha hızlı gidiyor medyada dolaşırken ise ortalama şekilde çok gitmiyor. Güne şarj full şekilde başlıyorum günde 1 defa fullemem yeterli oluyor.
Exynos 2100 ile 990 ı bir tutmayın.
Gayet alınabilir bir cihaz.
İphone 11 kötü ekrana sahip bir telefon.
2 aralarında nm fark var inanılmaz derecede birşey beklemeyin. Performans olarak tabiki iyi lakin güç tüketimi olarak çok fark olmaz.

iPhone alın derim. Türkiye şartlarında her yıl telefon değiştiremediğimize göre sizi çok uzun yıllar götürmesi gerekir ve güncelleme alması gerekir.

S21 serisi 5 yıl güncelleme garantisi aldı.
S21 FE alınır mı? Ne düşünüyorsunuz? Ya da bu civarda başka öneriniz mi olur? Exynos işlemci sıkıntı mı olufi
düz s21 i alabilirsin.

S20FE bataryası dışında, fiyatındaki benzer telefonlar içinde en iyi telefonlardan biri ama yoğun kullanırsanız günde 2 kere şarj etmek zorunda kalırsınız sabah %100 çıktığım evden akşam %10 ile geri dönüyordum ve yaptığım tek şey mola saatlerinde Instagram'da gezmek kapalı halde bile bataryası su gibi akıyor cihazın.

Geri
Yukarı