S24 Plus alınır mı?

Öğrenci ve takas indirimini kullanırsanız alınır diğer türlü alınmaz.
O nasıl kullanılıyor hocam?

Yıllardır J7 kullanan birisi olarak çağ atlayacağım orası ayrı zaten de. Böyle bir yazı da gördüm bugün.

S23 ultra daha iyi değil mi? (Gerçekten hiçbir fikrim yok siz araştırmışsınızdır diye soruyorum.)
Hocam kavisli ekran oldum olası sevmem. Benim daha çok tuğla gibi dedikleri S24 Ultra'ya dibim düştü 😀

Son düzenleme:
O nasıl kullanılıyor hocam?

Yıllardır J7 kullanan birisi olarak çağ atlayacağım orası ayrı zaten de. Böyle bir yazı da gördüm bugün.

Hocam kavisli ekran oldum olası sevmem. Benim daha çok tuğla gibi dedikleri S24 Ultra'ya dibim düştü 😀

Üniversite öğrencisi iseniz Samsung kendi sitesinde S24 serisini indirime koydu. Takas ile beraber 32ye aldım ben telefon henüz elime ulaşmadı. S24+ 6kya kadar takas desteği veriyor S24 ise 4 ya da 5K olması lazım. Telefonunuzun takas edilebilir olup olmadığına siteden bakabilirsiniz.

Ne yazıkki korkulan oldu S24 serisi için. Exynos 2400 ısınıyor, pili daha verimsiz kullanıyor ve hücresel bağlantı ve fotoğraf kalitesi sorunlarına yol açabiliyor. Bu bizzat S24 exynos işlemcili olan ve S24 snapdragon 8gen3 işlemcili olan ile karşılaştırma sonucunda ortaya çıkanlar. Ben yerinizde olsam S23U alırdım.

Ne yazıkki korkulan oldu S24 serisi için. Exynos 2400 ısınıyor, pili daha verimsiz kullanıyor ve hücresel bağlantı ve fotoğraf kalitesi sorunlarına yol açabiliyor. Bu bizzat S24 exynos işlemcili olan ve S24 snapdragon 8gen3 işlemcili olan ile karşılaştırma sonucunda ortaya çıkanlar. Ben yerinizde olsam S23U alırdım.
S23U bütçemi aşıyor hocam. Hem o bütçelere çıkabilsem S24U alırım. Ama S24+ için bütçem sınır. Hem yine de J7'den iyidir be hocam.😀

Üniversite öğrencisi iseniz Samsung kendi sitesinde S24 serisini indirime koydu. Takas ile beraber 32ye aldım ben telefon henüz elime ulaşmadı. S24+ 6kya kadar takas desteği veriyor S24 ise 4 ya da 5K olması lazım. Telefonunuzun takas edilebilir olup olmadığına siteden bakabilirsiniz.
Maalesed hocam üniversite öğrencisi değilim verebileceğim bir cihaz da yok. Ama bir tanıdığım var. Bir soru soracaktım. Ben onun üzerinden alsam telefonu telefonda kendi Samsung hesabımı girebiliyor muyum yoksa mecbur onun hesabına mı giriliyor?

Maalesef hocam üniversite öğrencisi değilim verebileceğim bir cihaz da yok. Ama bir tanıdığım var. Bir soru soracaktım. Ben onun üzerinden alsam telefonu telefonda kendi Samsung hesabımı girebiliyor muyum yoksa mecbur onun hesabına mı giriliyor?
Tanıdığınız olması yeterli. Telefonla hesapla hiç alakası yok indirimin. Sitesinden üye olun öğrenci kısmına e devletten alacağınız öğrenci belge kodunu girin yeterli. Cihaz herhangi birinin üstüne olmayacak, kendinizin almasıyla hiçbir fark yok.

Tanıdığınız olması yeterli. Telefonla hesapla hiç alakası yok indirimin. Sitesinden üye olun öğrenci kısmına e devletten alacağınız öğrenci belge kodunu girin yeterli. Cihaz herhangi birinin üstüne olmayacak, kendinizin almasıyla hiçbir fark yok.
Çok sağ olun hocam fakat kampanya bu ayın sonuna kadarmış. Ben maaşı 5'inde alıyorumcüstüne üstlük Plus stokları hâlâ yenilenmiyor onu anlamadım.

Geri
Yukarı