Samsung S24 Plus almak mantıklı mı?

kebab man

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Hiç bir inceleme izlemeden çıktığı gibi aldım. F/P mi? Tasarımı çok güzel, pili de güzel. Sosyalin düşüncesi ne bu telefon hakkında?

Hiç bir inceleme izlemeden çıktığı gibi aldım. F/P mi? Tasarımı çok güzel, pili de güzel. Sosyalin düşüncesi ne bu telefon hakkında?
Bence boş hypelanmis boş bir ürün. Exynos 2400 kotu bir islemci olmasa da bir Snapdragon değil. Bence düz S23 almak daha doğru olurdu.

Yapay zeka hypeından faydalanmak icin Samsungun hemen piyasaya surdugu birseyden ibaret.

Ne kadar doğru bilmiyorum dün bir haber görmüştüm AI tekonolojisi güncelleme ile tüm S23 modellerine de gelecek diye. Doğru ise F/P olarak S23 almak daha mantıklı.

Öğrenci desteğiyle alınırsa mantıklı ve genel olarak S24'e göre daha f/p bir cihaz. Sosyale sorsan genelde önerirler. En çok da AI özellikleri ve 7 yıl güncelleme desteğini ön plana çıkarıyorlar. Daha önce burada bir telefonu 7 yıl kullanan var mı gerçekten o da merak konusu ki kullanılsa bile o telefon 7 yıl sonranın teknolojisini kaldırır mı soru işareti. Şahsen kendime almam. Beğeniyorsanız değerlendirebilirsiniz. Size kalmış.

Testlerde gen 2'den daha performanslı gözüküyor. Ben görüntüsünden dolayı almak istiyorum, çok beğeniyorum ama çok tuzlu yahu, öğrenciye 5 bin indirim yapıyor Samsung ama gene pahalı. 25 binden fazla bir telefona para veremem o yüzden ya Samsung S23 FE ya da Note 13 Pro Plus almayı düşünüyorum.

Evet alınır.
Biyerlerde okuduğum kadarıyla Oyunlarda Snapdragon 8 gen 3'e karşı 5-10 derece daha sıcak çalışıyor tabi eski exynos işlemcilere göre geliştirme var ama yeterli değil gibi halen şahsi fikrim ben Snapdragon işlemcili cihazlara bakardım.
5-10 derece fazla. Kasa birkaç derece daha sıcak.

Geri
Yukarı