S3 CyanogenMOD tavsiyesi

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, daha önce S3 yavaş diye bir konu açmıştım, bir türlüde çözüm bulamadım derken ROM aklıma geldi. Sizlerden hangi romu tavsiye edeceğinizi istiyorum, şarj aşırı çabuk bitiyordu önce kurduğumda şarj süresi dayanıklı olsun sistemde sıkıntı olmasın yeter. Eskiden CM 11' de çok fazla gidiyordu maksimum 1 saat. Ne önerirsiniz?
TEŞEKKÜRLER.:)

Boeffla kernel NG versiyonunu kur cynogenmod kurduğunda zzmove / zzmove batary seçip io değerlerini row a al hem performans hemde batarya süren artar.

Cynogenmod 12 justarchi / resurrection / temasek bunlardan birini kullanabilirsin, günlük kullanım için ideal sürümler.

Tam olarak daha resmi bir sürüm istiyorum aslında. :) CM 11 4.4.2 mesela bir de şarj uzun için bu roma kernel önerileri nedir? Ayrıca daha kernel ne onu bile bilmiyorum. :D

Boeffla kernel NG versiyonu idealdir sadece bulup kuracaksın custom rom kurar gibi; google yaz sitesi çıkar.
CM 11 Snapshot M7 4.4.2 sürümü oluyor ben bunu kurmak istiyorum. Ve pil ömrü için bir alternatif kernel diyorsunuz aynı yazdıklarıma göre bir kernel var mıdır? Şarj ömrü uzun olan?

En uzun ve en son Temasek'in Unofficial Cyanogenmod 12 ROM'unu kullandım. Öneririm.

Başka bir şeyler de denemek istersen LiquidSmooth veya SlimRom deneyebilirsin. Her ikisini de denedim ve sorunum olmadı,

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı