S4 Mini, Zenfone 5, General Mobile Discovery arasında seçim

Hangisi?

• Samsung Galaxy S4 Mini

Oy: 3 11,5%
  • Asus Zenfone 5

Oy: 23 88,5%
  • General Mobile Discovery

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    26
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SozenAslan

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Arkadaşım yeni bir telefon alacak, 950 TL bütçesi var ve bu üç telefonu beğenmiş. Bu telefonlardan hangisi daha iyidir? Hangisini önerirsiniz? Ya da bu bütçeye uygun daha iyi bir telefon önerebilir misiniz? Telefon internet üstünden değil, mağazadan alınacak. (Arkadaşım Edirne'de)

Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

Bu forumda Discovery önerilmiyor. Bana göre S4 Mini, fakat hiç kullanmadım.

General mobile geç bir kere. Hiç bir telefonun mini modelini önermiyorum fazla güzel olmuyorlar. Bence asus zenfone 5.

Bence samsung, sunduğu yazılımlarla her zaman 1 adım öndedir. O yüzden S4 mini.

Bana göre bu üç telefon alınmaz. Miniler hiç alınmaz. Bana kalsa ikinci el nexus 5 alırım 3 sene kullanırım.

Zenfone 6 da düşünebilir arkadaşınız. Teknosa da şu an 800 tl. S4 mini nin fiyatından da ucuz seviyede. Ayrıca büyük ekrana sahip.
Bu üçünden ise Zenfone 5'i seçsin derim. kullanım deneyimi olarak ta çok güzel bi tasarımı var. Ayrıca güncel kalmak istiyorsa arkadaşınız s4 mini nin devri çoktan geçti. Ama Zenfone serisi Asus şirketinin gözbebeği. 4.4.2 den sonra Android Lollipop güncellemesini de alır belki.

Samsung Galaxy S4 mini kullanıyorum. Memnunum fakat Zenfone 5 çok hoşuma gitti. Daha erken çıksaydı onu alırdım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı