Sabotaj Hakkında Düşünceleriniz

Grafiker orta seviyede olmasına rağmen kötü değil.

Silah mekanikleri ve oynanışın değişmesi lazım çok kötü olmuş.

Zula çakması gibi duruyor, daha özgün olabilirlerdi.

P2W olmamayışlarıyla belki Zula'nın kitlesini kazanabilirler diye düşünüyorum.

Ayrıca Zula'daki gibi bir hikaye sistemi eklenirse güzel olur.

Silah mekanikleri garip. CS:GO gibi gerçekçi ve kaliteli hissettirmiyor. Yine de kötü değil. Ancak Zula'yı da geçebileceklerini düşünmüyorum. Ne de olsa Zula 32bit sistemlerde bile çalışabilirken bu Sabotaj denilen oyun iyi bir sistem gerektiriyor Zula'ya göre. Yani büyük ihtimal hiçbir zaman çok büyüyemeyecek. Tabii arada bir girmelik güzel bir oyun.
Grafiker orta seviyede olmasına rağmen kötü değil.

Silah mekanikleri ve oynanışın değişmesi lazım çok kötü olmuş.

Zula çakması gibi duruyor, daha özgün olabilirlerdi.

P2W olmamayışlarıyla belki Zula'nın kitlesini kazanabilirler diye düşünüyorum.

Ayrıca Zula'daki gibi bir hikaye sistemi eklenirse güzel olur.
Zula'da hikaye sistemi mi var? Vay be. Hiç duymamıştım.

Silah mekanikleri garip. CS:GO gibi gerçekçi ve kaliteli hissettirmiyor. Yine de kötü değil. Ancak Zula'yı da geçebileceklerini düşünmüyorum. Ne de olsa Zula 32bit sistemlerde bile çalışabilirken bu Sabotaj denilen oyun iyi bir sistem gerektiriyor Zula'ya göre. Yani büyük ihtimal hiçbir zaman çok büyüyemeyecek. Tabii arada bir girmelik güzel bir oyun.

Zula'da hikaye sistemi mi var? Vay be. Hiç duymamıştım.
Oyundaki karakterlerin hayat hikayeleri var ve oyun o hikayelere göre ilerliyor.

Şu oyunları CS:GO ile falan karşılaştırmayın. Ekip belli, imkanlar belli. Cümlenin sonu kolaysa siz yapına gelecek çünkü.
Daha oynamadım, ismi ilk defa duydum ama oynanış videolarına baktığımda fena durmadığını fark ettim. Bizden çıktığı için olumsuz yanları görmezden gelebiliriz bence. Sırf katkım olsun diye hiç tarzım olmasa da indirip birkaç kez oynayacağım.

Oynamak dahi istemedim. Videoyu izleyerek düşüncemi yazıyorum. Zula'nın çakması gibi olmuş. Bana daha iyi gibi geldi ama daha özgün olunabilirmiş. Grafikleri o kadar kötü değil. Orta bir düzeyde ama 2020 grafiği değil bence. P2W olmaması ile Zula oynayan çoğu insanı kendine çekebileceğini düşünüyorum. Call of Duty Black Ops, Inifinity Warfare ve Zula'nın birleşimi gibi geldi. 25 kişilik bir ekip altından çıkmış yanlış bilmiyorsam. İyi, o kadar kötü değil bence ama geliştirilmesi gereken çok yön olduğu kesin ve bunları Türk yapımcı yaptı diye göz ardı edemem edemeyiz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı