Sabotaj Hakkında Düşünceleriniz

Bu tür hiç bir oyunu sevmem.
CS:GO, Valorant, Sabotaj, LoL bana göre bunların hepsi
mw4J6LVR_400x400.png
.

Hayır özgünlük bekliyorum Türk oyunu diye göğe yükseleceğim diye bir durum yok bence çöp niteliğinde bir oyun sanki BF tarzı bir oyun girişimindelerde 25 kişi az diyorsunuz.
Adamların asıl hedefi; Zula'nın P2W politikasından sıkılmış oyuncuları kendi bünyesinde toplamak ve elde ettikleri gelirler ile büyümek.

Ayrıca daha 25 kişiler ve ellerinde doğru dürüst bir bütçe yok.

Sizin özgünlükten kastınız nedir? Ne gibi bir şey olmasını isterdiniz?

Klavye çevirmiş. Düzelttim, cevabınızı bekliyorum.

Ben bu tartışmayı sonlandırmak istiyorum bence bu şekilde oyunlar yaparak bilgisayar oyun pazarı Türkiye'de ilerlemez Zula'nın biraz değiştirilmiş versiyonu ve şu dust 2 kopyalamamalılar artık sadece Türkiye pazarına hitap eden oyunlar yapmayı bırakmalıyız ben oyunlara bakarken objektif davranıyorum bir yabancı bu oyuna baktığında çöp diyecektir olay bu kadar basit.

Hayır özgünlük bekliyorum Türk oyunu diye göğe yükseleceğim diye bir durum yok bence çöp niteliğinde bir oyun sanki BF tarzı bir oyun girişimindelerde 25 kişi az diyorsunuz.

Özgünlük konusunda haklısınız ama sırf bu yüzden çöp demek akıl kârı değil.

Diğer unsurların da kötü olmasının da etkisi var. Bence iyi oyuncu kitlesi oluşturur ama çöp bir oyun.

Hocam oyun daha beta da.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

Hocam oyun daha beta da.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

Tam olarak oyun hazır olduğunda konu açarak görüşlerini belirtirim.

Geri
Yukarı