Sadece adını bildiğim birini nasıl bulurum?

Sadece adını ve soyadını bilmiyorsundur. Az-çok yaşını biliyorsundur. Onu gördüğün yer dolayısıyla ek bilgiye sahipsindir. Nereli olduğu da iyi. Babasının mesleğinden ya da sigaradan çok babasının adı önemli. Daha da önemlisi burada paylaşman. Güven konusu oluşacaktır ama en iyi şansını bu şekilde elde edersin.

Bir de şu soru var. Nasıl bulmayı düşünüyorsun? Instagram profilini mi? Evini mi?

İnternette çeşitli şekillerde çeşitli bilgiler bulunabiliyor. Pek de yasal yöntemler olmadığı için burada bahsedemeyeceğim ama bildiğin bilgileri burada paylaşmanı tavsiye ederim. Ek olarak burası dışında sana ulaşılabilecek bir yer (örneğin Discord) söylesen daha iyi olur.
Hocam eğer hala nasıl bulacağınıza dair bilgilere sahipseniz biraz anlatabilir misiniz discord bıraksam?Bir de kullanıcı adınızı yazarsanız sevinirim kabul etmem kolaylaşır :D.party time Clevent#3501

Sadece adını ve soyadını bilmiyorsundur. Az-çok yaşını biliyorsundur. Onu gördüğün yer dolayısıyla ek bilgiye sahipsindir. Nereli olduğu da iyi. Babasının mesleğinden ya da sigaradan çok babasının adı önemli. Daha da önemlisi burada paylaşman. Güven konusu oluşacaktır ama en iyi şansını bu şekilde elde edersin.

Bir de şu soru var. Nasıl bulmayı düşünüyorsun? Instagram profilini mi? Evini mi?

İnternette çeşitli şekillerde çeşitli bilgiler bulunabiliyor. Pek de yasal yöntemler olmadığı için burada bahsedemeyeceğim ama bildiğin bilgileri burada paylaşmanı tavsiye ederim. Ek olarak burası dışında sana ulaşılabilecek bir yer (örneğin Discord) söylesen daha iyi olur.
aynı problemi ben de yaşıyorum discord dan sizinle iletişime geçebilirsem sevinirim dc: BekirCoskun#0017

Merhaba benim de Böyle Bir Kız Arkadaşım Var Taa 2. Sınıftan Beri Beni Seviyor Yaklaşık 9 Senedir Ama Kendisini 4 Senedir Bulamıyorum Adını Soyadını Yalşını Memleketini Biliyorum Baba Adını Bilmiyorum Bulabilirsen Discord'a Gelebilirm
Aramayı bıraktım. Çünkü aramaya devam etsem bile bu mantıksız olur ve işin sonunda yine ben üzülürüm muhtemelen. Delicesine sevmiyorum ama önemsiyordum. Belki de en iyisi işleri oluruna bırakıp her şeyi unutmaktır.
Ve benden küçük bir tavsiye, biraz feminist karşıtı olabilir bu arada: Hiçbir kadın gözünüzde büyüttüğünüz kadar değildir.
Ben Eminim Delice Seviyor Da Bulamıyorum

İyi akşamlar herkese. Bulmak istediğim kişi çok çok eski bir kız arkadaşım. Babası yüzünden ayrılmıştık ve ailesi çok bağnazdı. Birbirimizi çok seviyorduk. Hayranı olup hatta onla fotoğrafı olduğu bir sanatçıyı biliyorum, nereli olduğunu biliyorum, babasının ne iş yaptığını, içtiği sigarayı... Sorunum şu ki bende sadece adı var ve soyadı birkaç yıl geçtiği için hafızamda yok. Sosyal medyada onu bulamıyorum. Eskiden telefonu hattıma kayıtlıydı. Birde e-posta geçmişimi araştırıyorum. Önerebileceğiniz en ufak bir şey varsa çok memnun olurum.
Hangi uygulamadan ve nasıl bulursan bizede söyle olur mu eşimde beni aldattı bende onun peşindeyim çünkü

Geri
Yukarı