Sadece internet sitelerinde gezerek virüs yenebilir mi?

GHOST.BDD

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RYZEN 5 3600 / MSI CORE FROZR L / 16GB 3000MHZ RAM /GIGABYTE EAGLE RTX 4060 8GB / DARK GUARDIAN KASA / WD BLUE SN570 500GB M.2 SSD+ WD BLUE 500GB SATA SS / MSI MAG A600DN 600W 80+ PSU
Merhaba sayın sosyal sakinleri, aklımda bir soru var: Sadece internet sitelerinde gezerek virüs yenebilir mi? Kastettiğim şey şu: Sadece Yandex, Google ve web sitelerinde gezinerek virüs yenilebilir mi? Üzerine Kaspersky Anti-Virüs'ü kurulu iken sadece merak ettim ve sizlere danışmak istedim. Ne kadar donanımsal olarak PC'lerden anlasam da yazılım gibi işlerden anlamadığımdan dolayı size sormak en iyisi diye düşündüm. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba sayın sosyal sakinleri, aklımda bir soru var: Sadece internet sitelerinde gezerek virüs yenebilir mi? Kastettiğim şey şu: Sadece Yandex, Google ve web sitelerinde gezinerek virüs yenilebilir mi? Üzerine Kaspersky Anti-Virüs'ü kurulu iken sadece merak ettim ve sizlere danışmak istedim. Ne kadar donanımsal olarak PC'lerden anlasam da yazılım gibi işlerden anlamadığımdan dolayı size sormak en iyisi diye düşündüm. Şimdiden teşekkürler.

Bir şey indirmediysen problem olmaz.

kaspersky varken zor ama imkansız değil. web sitesine tıklama ile bilgisayarınıza virüs türevi şeyler bulaştırabilirsiniz.

Kaspersky varken zor ama imkansız değil. Web sitesine tıklama ile bilgisayarınıza virüs türevi şeyler bulaştırabilirsiniz.

Yani hocam sadece Yandex'in video izleme bölümünü kullanıyorum. Korsan ile gram işim olmaz.

İmkansız değil bir şekilde tarayıcına sızma ihtimalleri var. Ama şu ana kadar sadece linke tıklayıp virüs yiyen biriyle karşılaşmadım.

İmkansız değil bir şekilde tarayıcına sızma ihtimalleri var. Ama şu ana kadar sadece linke tıklayıp virüs yiyen biriyle karşılaşmadım.

Hocam tarayıcıma şifre, kredi kartı vb kaydetmem, Anti-Virüs kullanırım ve biraz travmama olduğundan dolayı 3 günde bir Malwarebytes ile tararım.

Mesajımı tekrar okursan, aynı şeyden bahsettiğimizi anlayacaksın :)

Anladım hocam kusuruma bakmayın biraz paranoyağım. Kardeşim trojan yedikten sonra tüm hesaplarımın patlaması gibi bir durum yaşadığımdan dolayı böyle bir konu açtım.

Yeni konular

Geri
Yukarı