Sadece siyah ekranda gözüken beyaz piksel ölü piksel mi?

Ölü piksel varsa zaten direkt değişim istenmeli. Bu her marka için geçerlidir. MSI'lık bir durum yok. Çünkü panel üretmiyor MSI. Teşekkürün altında ki sitemin sorumlusu MSI değil.

:(
İade de edemiyorum 1 Mayısa denk geldi. İtopya sitesinde siteden iade işlemi yok araman lazım, saçmalığa bak.

Hocam iade edebildin mi ürünü? Ben de İtopya'dan alsam mı kararsız kaldım.

Dun sabah firmaya ulaştı. Kontrolunu yapıp degisim/iade yapacaklar. Bekliyorum, gelişmeleri yazacagim.

İade de edemiyorum 1 Mayısa denk geldi. İtopya sitesinde siteden iade işlemi yok araman lazım, saçmalığa bak.

Dun sabah firmaya ulaştı. Kontrolunu yapıp degisim/iade yapacaklar. Bekliyorum, gelişmeleri yazacagim.
Değişim veya iade istemiştim problemleri belirterek.2

Değişim veya iade istemiştim problemleri belirterek. 2

2 gün önce onaylandı, değişim istedim.(şimdi Amazon'da 6 ay taksitle stoka girmiş görünce üzüldüm maalesef de iadeye donduremiyormusum :( )
Kargoya veriliş suresi için bir şey diyemiyoruz diyorlar, dun bu hafta içerisinde kargoya verilir muhtemelen demişti başka bir görevli.
Umarım bu seferki sorunsuz gelir.

Ayrıca değişimle gelen üründe 14 gün cayma hakkı sıfırlanır mi ki?

Son düzenleme:
2 gün önce onaylandı, değişim istedim.(şimdi Amazon'da 6 ay taksitle stoka girmiş görünce üzüldüm maalesef de iadeye donduremiyormusum :( )
Kargoya veriliş suresi için bir şey diyemiyoruz diyorlar, dun bu hafta içerisinde kargoya verilir muhtemelen demişti başka bir görevli.
Umarım bu seferki sorunsuz gelir.

Ayrıca değişimle gelen üründe 14 gün cayma hakkı sıfırlanır mi ki?

Yokuşa sürmeden konuyu değişime gitmişler. En azından iyi bir şey. Umarım sorunsuz gelir. Bunu kimse bilemez. Ürünü gönderecek yer ile görüşüp açıp kontrol etmelerini isteyebilirsin. Yaparlar mı bilinmez.
Teknoloji ticareti böyledir. Aylarca beklersin gelmez. Sonra vadesiz satışa çıkar.
Sorduğun sorunun cevabını inan bende bilmiyorum.

Yokuşa sürmeden konuyu değişime gitmişler. En azından iyi bir şey. Umarım sorunsuz gelir. Bunu kimse bilemez. Ürünü gönderecek yer ile görüşüp açıp kontrol etmelerini isteyebilirsin. Yaparlar mı bilinmez.
Teknoloji ticareti böyledir. Aylarca beklersin gelmez. Sonra vadesiz satışa çıkar.
Sorduğun sorunun cevabını inan bende bilmiyorum.

O açıp kontrol edip vermeyi mağazadan alma dışında özenli yapacaklarını sanmiyorum ya. Ondan sonra bir sorun yaşarım siz istediniz de açtık vs deyip garantiyi sorun ederler. Türk esnafına güvenmiyorum maalesef.
Teşekkür ederim size de tekrar.

O açıp kontrol edip vermeyi mağazadan alma dışında özenli yapacaklarını sanmiyorum ya. Ondan sonra bir sorun yaşarım siz istediniz de açtık vs deyip garantiyi sorun ederler. Türk esnafına güvenmiyorum maalesef.
Teşekkür ederim size de tekrar.
Yeni monitörüm geldi.Ölü piksel,ghosting yok.Ips glow bence normal.
Sadece kenarlarda backlight bleed var da fotoğrafta sağ alta bi glow eklemiş normalde o öyle gözükmüyor
@Saint Lucia hocam kenarlar normal seviyede mi?

Dosya Ekleri

• 20240510_193025.jpg
    20240510_193025.jpg
    120,2 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı