Sahibinden param güvende alışveriş

% 20 etiket fiyatının üstüne kazanç koyarak sahibinden alışveriş yapmanıza üzüldüm açıkçası. İnşallah çözüme kavuşturursun.
Daha güvenli olanı yok şimdilik insanlar mecbur kalıyor maalesef. Ben de aldım 2 3 kere bir problem çıkmadı henüz.
Kargo şu an satıcıya gidiyor yolda sahibindene baktığımda hala korgolamanız lazım diyor gözükmüyor sahibinden de.
Hocam siz o kodla kargolatmadığınız için sistem göremiyor yani kargo hala sizde gözüküyor sistemde o numara kargo tarafından girilmediği için. Yani şu an siz dümdüz kargo yolluyorsunuz.

Daha güvenli olanı yok şimdilik insanlar mecbur kalıyor maalesef. Ben de aldım 2 3 kere bir problem çıkmadı henüz.

Haklısınız. Bende 3060 ve 3070 Ti bakmıştım. 7500 kadar. 3060 buldum. İçimden satın almak gelmedi. İnşallah 3070 Ti Amazon'dan sipariş ettim. Sıkıntı çıkmazsa onu bekliyorum.

Hocam siz o kodla kargolatmadığınız için sistem göremiyor yani kargo hala sizde gözüküyor sistemde o numara kargo tarafından girilmediği için. Yani şu an siz dümdüz kargo yolluyorsunuz.

Ne yapabilirim yani şu anda para satıcıya mı aktarılacak.

Haklısınız. Bende 3060 ve 3070 Ti bakmıştım. 7500 kadar. 3060 buldum. İçimden satın almak gelmedi. İnşallah 3070 Ti Amazon'dan sipariş ettim. Sıkıntı çıkmazsa onu bekliyorum.
Hiçbir şey yapmadan sadece aracı olarak bu kadar yüksek paralar almaları benim de canımı sıkıyor ama dolandırılmaktan iyidir. Ha çokça satış da yaptım direk havale sonrası kargo olarak güvenen de çok oldu bana ama herkes aynı değil.

Hocam para size geri gelecek satıcıya değil ama sistemde karışıklık oldu adam derse ki bana kargo falan gelmedi sistemde de yollamadınız diye gözüktüğü için sıkıntı olabilir inşallah adam geldi tamam deyip onaylar.

İnşallah zaten adam iyi biri bozuk olduğunu söylediğimde geri gönderebilirsin abim dedi bende çalışıyordu dedi.

Geri
Yukarı