Şahsi numaranın izinsiz paylaşılması durumunda mahkemeye vermek mümkün mü?

ibrahimcancl

Decapat
Daha fazla  
Birisi sevgilime kötü şeyler atmış ben de o kişinin numarasını Discord'dan yaydım ve beni mahkemeye verecekmiş. 10 dk önce hesabı kapattım hala beni mahkemeye verebilir mi? İkimiz de farklı şehirlerdeyiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Avukat tanıdığı varsa neyse orayı geçde ben hesabı kapattım 1 haftaya falan komple kapanır herhalde kapanınca beni hiçbir şekilde bulamaz değil mi?

Bulabilir, hesabını kapatman hiçbir şeyi değiştirmez bu gibi durumlarda yargı ile siber suçlar birlikte çalışıyor, koskoca devlet dava için siber suçları devreye sokarsa ve çocukta profilinin her detayı varsa Discord seve seve bilgileri verir.

Birisi sevgilime kötü şeyler atmış ben de o kişinin numarasını Discord'dan yaydım ve beni mahkemeye verecekmiş. 10 dk önce hesabı kapattım hala beni mahkemeye verebilir mi? İkimiz de farklı şehirlerdeyiz.

Durduk yere yapmamıssın ki. Olmadı seni tehdit ediyorsa sende onu kendi silahıyla vur. Sonuçta kötü içerikler atmış. Eminim hiçbir şey yapamaz o zaman.

Bir kere o adamın yaptığı şey suç senin yaptığın ise daha büyük suç. Umarım mahkemelik olursun ve akıllanırsın. Discord sizin gibilerden kurtulsun artık çektiğimiz yetti. Adamın yaptığı doğru bir şey demiyorum bu arada kimse linçlemesin ama bu arkadaşın yaptığı daha büyük bir şey. Sen o verileri nereden buldun ve yaydın? Cezayı sonuna kadar hak ediyorsun. Uğraşır umarım.

Geri
Yukarı