Elektronik Samsung 970 EVO Plus 1TB 1453 TL

SN570'de DRAM bile yok. Mantıklı olur. Ayrıca Samsung'un servisi o kadar kötü değil. Diğer markalar daha az umursuyor. Ayrıca bu SSD'ler 5-10 yıl bile gidecek kapasitede. Sorunlu çıkarsa iade edersiniz. Samsung SSD'lerin ömürleri hakkındaki konulara bakabilirsiniz. Kimse çıkıp 2.yılında bozuldu falan demiyor.

Arkadaş SN750’ye alternatif sormuş hocam, SN750 DRAM’li bir model, Evo Plus’ın muadili bir ürün PCIe 3.0 standartlarında. Kapasite arttırımı için tercih edilebilir.

Garantilik bir durum olacağını ben de sanmıyorum, DOA gelen ürünler için Amazon Germany koşulsuz iade yapıyor zaten. İki sene boyunca da ürün bedelini iade alabilirsiniz.

Ben de bir tane cektim, paylasan arkadasa ve katkida bulunanlara tesekkurler.

Lenovo Legion 5 15ARH05 modelde kullanacagim. Laptop hakkinda uretici tarafindan saglanan bilgi su sekilde:
1682075760763.png

Uyumlu oldugu kanaatindeyim, dogrulayabilirseniz mutesekkir kalirim.

Ben de bir tane cektim, paylasan arkadasa ve katkida bulunanlara tesekkurler.

Lenovo Legion 5 15ARH05 modelde kullanacagim. Laptop hakkinda uretici tarafindan saglanan bilgi su sekilde:
Eki Görüntüle 1749149

Uyumlu oldugu kanaatindeyim, dogrulayabilirseniz mutesekkir kalirim.
Eğer laptop bu ise ve önceden fazladan m2 ssd takmadıysanız uyacaktır.Videoda boş m2 slotu olduğunu görebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

SN570'de DRAM bile yok. Mantıklı olur. Ayrıca Samsung'un servisi o kadar kötü değil. Diğer markalar daha az umursuyor. Ayrıca bu SSD'ler 5-10 yıl bile gidecek kapasitede. Sorunlu çıkarsa iade edersiniz. Samsung SSD'lerin ömürleri hakkındaki konulara bakabilirsiniz. Kimse çıkıp 2.yılında bozuldu falan demiyor.
Arkadaşın bahsettiği model SN570 değil hocam, SN750. O modelde Dram bulunuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı