Elektronik Samsung 970 EVO Plus 1TB 1453 TL

2 TB olan alınır mı? Isınıyor diyen çok gördüm bu aralar.
Masaustu icinse alinir. Laptop icin en azindan pasif sogutma iyi olur. Yukte kontrolcu 84 dereceye kadar cikti.

1689625600159.png

@Lord Raiden Hocam ben 2TB'liğını aldım laptopa takacagim. Soğutmak için ne yapmam lazım?
Pasif soğutma nedir laptopbun altına fanli sogutucu kullanıyorum ise yarar mi?
Laptopun kendi SSD soğutma bloğu yoksa yapabileceğiniz pek bir şey yok. Benim laptopun altında kasaya yapışık bakır plaka var mesela.
Fanlı soğutucu işe yarar.

Laptopun kendi SSD soğutma bloğu yoksa yapabileceğiniz pek bir şey yok. Benim laptopun altında kasaya yapışık bakır plaka var mesela.
Fanlı soğutucu işe yarar.
Amazon germanydeki Samsung SSD alanlara baktım sanırım 1TB olanlar çok satıldığı için Nisandan sonra alanlara Elpis kontrolcülü gelmiş umarım benim 2TB lik olan da öyle gelir.

Amazon Germany'deki Samsung SSD alanlara baktım sanırım 1TB olanlar çok satıldığı için nisandan sonra alanlara Elpis kontrolcülü gelmiş umarım benim 2TB'lik olan da öyle gelir.
Benim 2023 Nisan uretimi ancak Phoenix geldi. Benim isinma sorununu termal pedle cozdum ben. 75-76 oluyor maks. Daha iyi bir ped alirsam daha da duser muhtemelen. Su an 2 katli ped var. :D

Geri
Yukarı