Samsung Galaxy A54 5G almak mantıklı mı?

Areus

Hectopat
Yer
Edirne
Merhaba, bazı nedenlerden dolayı bütçem sınırlıydı ve dün Samsung Galaxy A54 5G aldım. Fakat bazı soru işaretlerim var.

A35'le çok fark varsa iptal edebilirim. Şu an ürün sipariş hazırlanılıyor da.

Sorularım;
1- A35 arasında çok fark var mı?
2- 7-8 ay sonra bu telefonu satıp s serisi telefona geçmek gibi bir düşüncem var. S23 FE - S22 Plus
3- 7-8 ay sonra bile bu telefonu kolaylıkla 2.el de satabilir miyim? Tahmininize göre piyasası hala olur mu?

@Violet S @ruzgaew hocam sizi her telefon konusunda görüyorum gayet bilgilisiniz, bu yazdıgım soruları cevaplar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bazı nedenlerden dolayı bütçem sınırlıydı ve dün Samsung Galaxy A54 5G aldım. Fakat bazı soru işaretlerim var.

Sorularım;
2- 7-8 ay sonra bu telefonu satıp s serisi telefona geçmek gibi bir düşüncem var. S23 FE - S22 Plus.
3- 7-8 ay sonra bile bu telefonu kolaylıkla 2.el de satabilir miyim? Tahmininize göre piyasası hala olur mu?

@Violet S @ruzgaew hocam sizi her telefon konusunda görüyorum gayet bilgilisiniz, bu yazdıgım soruları cevaplar mısınız?

Realmi GT2 alın.

A54'ü ekran ve kamera için tercih ettim. Oyun oynamıyorum sadece sosyal Medya'da takılıyorum ve post/story atacağım.

Realme GT2'nin A54'ten işlemci/performans olarak daha iyi oldugunu biliyorum ama A54'te kamera olarak daha iyi. Ve A54 ileride satılması daha kolay olur diye düşünüyorum.

A35 vs A54 arasında fark yok ki tek fark isim.😀

Şuanda A54 kullanıyorum hiç kasma donma yok. Kamerası da baya iyi. Ve satılması kolay olur Samsung sonuçta. A54 ile A35in pek bir farkı yok aynı işlemci sonuçta sadece A35 bir yıl daha güncelleme alacak.
Benim tavsiyem de A54 almanız.

A35 vs A54 arasında fark yok ki tek fark isim.😀
Şuanda A54 kullanıyorum hiç kasma donma yok. Kamerası da baya iyi. Ve satılması kolay olur Samsung sonuçta. A54 ile A35in pek bir farkı yok aynı işlemci sonuçta sadece A35 bir yıl daha güncelleme alacak.
Benim tavsiyem de A54 almanız.
Samsung her zaman satar hocam, benim önerim A54'den devam etmeniz.
O zaman gelince 7-8 ay kullanayım. Sorularımı cevapladıgınız için teşekkürler dostlar.

Sorularım;
2- 7-8 ay sonra bu telefonu satıp s serisi telefona geçmek gibi bir düşüncem var. S23 FE - S22 Plus

Aralarında çok fark yok. Hatta bazı noktalarda A54 daha önde. İptal etmeyin. Temiz kullanırsanız 2.elden rahat satarsınız.

Geri
Yukarı