Samsung Galaxy Note 10 vs Realme C55

Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4 GB DDR3 GeForce GT 240M Core 2 Duo P7370 İpad 8
Meslek
Sporcu (taekwondo)
Merhaba, Realme C55 kullanıyorum ve gayet de memnunum bir ara internette gezinirken Galaxy Note 10'u keşfettim, sitelerde karşılaştırdım fakat net bir sonuç alamadım. Bu telefonlardan hangisi karşılaştırmayı kazanır? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kalitesi olarak Note 10 çok önde. Ama 60Hz. Realme 90Hz. Realme'nin ekranı daha büyük. İşlemci olarak Note 10 bayağı önde. Zaten kamerayı söylememe gerek bile yok.

Merhaba, Realme C55 kullanıyorum ve gayet de memnunum bir ara internette gezinirken Galaxy Note 10'u keşfettim, sitelerde karşılaştırdım fakat net bir sonuç alamadım. Bu telefonlardan hangisi karşılaştırmayı kazanır? Yardımcı olursanız sevinirim.

Note 10 ekran hızı hariç genel olarak daha iyi.

Note 10 dynamic AMOLED ekranıyla çok daha güzel bir ekran sunacaktır, Realme ise 90Hz ekran avantajı sunuyor ama şunu ekleyem amiral gemisi ve orta-giriş segmentin akıcılığı aynı değil. S10+ ın 60Hz dynamic AMOLED ekranının şu an kullandığım Redmi Note 10 Pro AMOLED 120Hz ekranından daha akıcı olduğunu söyleyebilirim, tabii burada One UI ve MIUI yazılımıda oldukça etkili. Realme C55 batarya olarak daha iyi ama kablosuz şarj gibi premium özellikten yoksun. Kamera olarak konuşmaya gerek yok Note 10 daha iyi. Performans olarak Note 10 zaten çok çok daha üstün bir cihaz. Suya ve toza dayanıklılık gibi farklarda var. Note 10'u kaça alacağınıza göre alınılabiliriliği değişir.

Geri
Yukarı