Samsung Galaxy S3 uygulamaları sd karta taşıma

M.CaN

Kilopat
Makaleler
16
Yer
Kırşehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar telefonuma Root atmama rağmen uygulamaları hafıza kartına tasiyamiyorum. Link2SD ve benzeri programları denedim ancak taşıma yapmıyor veya yaparken hata veriyor. Hiç kimse bir şey anlamadım bu durumdan. Ne yapmalıyım acaba sinirden patlama üzereyim.

App2SD deneyin. Sorun tam oalrak nedir? Link2SD hata mı veriyor? program açılırken SuperUser hakları penceresi çıkıyor mu?

App2SD nin ücretsiz sürümünü denemek istediğimde programı taşımak istediğimde beni ayarlara gönderiyordu hiçbir şey anlamıyordum. Ücretli sürümü pahalı değil zaten deneyebilirim. Evet Link2SD programı hata verdi. Hatta gidip SD kartı External olarak bölümlere ayırdım. Yine hata verdi. External bölümlere ayırınca depolama da bayağı gitti tekrar ilk şekline dönderdim SD kartı. İlginiz için teşekkürler. Biraz sonra App2SD programının ücretli sürümünü de deneyeceğim.

- - - Güncellendi - - -

Olmuyor ya galiba kafayı yiyeceğim.

Arkadaşlar zannedersem sorunu çözdüm. Yapmak gereken şey telefonda Ext2 alanı oluşturmak. Daha sonra GL to SD programını kurmak. Oyunu normal telefon hafızasına yüklemek gerekiyor. Daha sonra programdan unmount a basıp istediğimiz uygulamayı taşıyoruz. Daha sonra da mount tuşuna basarak bir kereliğine GL to SD programından açıyoruz oyunu. Daha sonra işlem bitmiş oluyor :)

NOT: Oyun açılmazsa oyunu programın içinden açın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı