Samsung Galaxy Tab S9 FE alınır mı?

Hocam bence alınabilecek bir cihaz. Ekranı geniş ve kalemi ile geliyor. Daha ucuz isterseniz Huawei Matepad 11.5 ve Matepad 11 var. İkisi de klavye ile geliyor. İşlemci performansı olarak Matepad 11 bir tık daha üstün fakat işlemcisi biraz eski. 11.5 daha yeni ve yakın performans veriyor. Google servislerini sorun etmezseniz Huawei alın, olsun, Google'siz yapamam diyorsanız Samsung alın. Şunu da unutmayalım ki Huawei'ye GBox gibi uygulamalarla youtube fakat kurabiliyoruz fakat Android Auto gibi servisleri kullanamıyoruz.
Bilmiyorum google servislerini çok aramam sanırım ama sorun çıkarır mı emin değilim. Uygulama çeşitliliği falan nasıl bilmiyorum. Aradığımı bulamazsam bir de :D

Bu tabletin kalemi yok değil mi? Kalem de olsun istiyorum ya aslında.
Hocam kalem desteği var.

Hocam Huawei Matepad 11 inç 2023 model 8+128GB kalem ile 11500₺.

Bu Huawei Matepad 11.5 inç 8+128GB, kalem ile 11200₺'ye geliyor fakat kalemini kablo ile bağlıyorsunuz.

Bu Samsung Tab S7 FE 4+64GB, ekranı 12.4 inç, kalemi içinde geliyor ve fiyatı neredeyse 100000₺

Bu Samsung Tab S9 FE+, ekranı 12.4 inç ve kalemi içinde geliyor. Fiyatı 13000₺

Hocam kalem desteği var.

Hocam bu kalemler orijinali gibi olmaz. Elinizi ekrana koyup yazamazsınız. Şarj için micro-usb gibi bir kablo ile şarj edersiniz. Elinizi ekrana koyuyorsanız benim gibi eldivenle kullanırsınız. Ve bu tip uçlar ekranı çizer ve ekran koruyucu ile kullanamayabilirsiniz.

Hocam Huawei Matepad 11 inç 2023 model 8+128GB kalem ile 11500₺.

Bu Huawei Matepad 11.5 inç 8+128GB, kalem ile 11200₺'ye geliyor fakat kalemini kablo ile bağlıyorsunuz.

Bu Samsung Tab S7 FE 4+64GB, ekranı 12.4 inç, kalemi içinde geliyor ve fiyatı neredeyse 100000₺

Bu Samsung Tab S9 FE+, ekranı 12.4 inç ve kalemi içinde geliyor. Fiyatı 13000₺
S7 FE hakkında ne düşünüyorsunuz? Sanırım dex modu yokmuş ama emin değilim. Bir de klavyeli kılıfı daha ucuz sanırım. Sizce S9 FE mi S7 FE mi?

S7 FE hakkında ne düşünüyorsunuz? Sanırım dex modu yokmuş ama emin değilim. Bir de klavyeli kılıfı daha ucuz sanırım. Sizce S9 FE mi S7 FE mi?
Bütçeniz varsa S9FE+ alın. Düz S9 FE'nin dahili kalemi yok(varmış). S7 FE de ileride işinizi pök görmez oyun gibi zorlayıcı uygulamalarda.

Son düzenleme:
Kusura bakmayın, A9 ile karıştırmışım. Varmış.
Şuan S9 FE ye yakınım gibi ama araştıracağım. Teşekkürler herkese.

Kusura bakmayın, A9 ile karıştırmışım. Varmış.
Hocam sizce Tab S9 FE mi yoksa Huawei Matepad 11.5 mu çok arada kaldım. Huaweide google uygulamarı sıkıntı olur mu? Ayrıca klavyeli kılıf hediye ediliyor. Ne dersiniz çok arada kaldım.

Son düzenleme:
Apk kurarsınız hocam. Bugün S9 FE inceledim, güzel cihaz. Kasa metal, sağlam yani. Boyutu da yeterli. Kalemde Matepad 11.5'te kopmalar oluyor. Bence kalem önemliyse Samsung alın.

S9 FE Plus var bende. Ben öneririm gün içi pil performansı güzel işlemci kararlı calisiyor. Ekran beni rahatsız etmiyor hatta güzel bile gösteriyor. S Pen beni çok memnun etti. Bir sorunu, varsa yardımcı olabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı