Elektronik Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm 2899 TL

Slmbneymen

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 AN515-57
İ7 11800H
RTX 3060 6GB
16GB RAM
512GB M2 SSD
Meslek
Öğrenci
Yok ben 2 hafta ince CarrefourSA üzerinden aldın 3200 Samsung'un sitesinde 5k.

Samsung'un sitesinde 5K civarı diye attım.

O öyle olmuyor maalesef. Kimse gidip Samsung'un sitesinden almaz zaten. Ayrıca siz pahalı aldınız diye bu indirim olmuyor. Ama fiyat güzel. Alacaklar bir an önce alsın. Bende de Watch 5 44mm var. Sorusu olanların sorularını yanıtlayabilirim.

O öyle olmuyor maalesef. Kimse gidip Samsung'un sitesinden almaz zaten. Ayrıca siz pahalı aldınız diye bu indirim olmuyor. Ama fiyat güzel. Alacaklar bir an önce alsın. Bende de Watch 5 44mm var. Sorusu olanların sorularını yanıtlayabilirim.

Bende de Watch 4 classic var sorusu olanı yanıtlayabilirim.

Ben aldığım zaman Akakçe de en ucuz bu vardı bir de Hepsiburada'da bir satıcı vardı puanı 4.7'di oradan almaktansa 1K daha koyar CarrefourSA'dan alırım dedim.

Herhangi bir koruyucu aldınız mı acaba aldıysanız hangi ürünü tercih ettiniz? Kullanırken yanlışlıkla çizmekten korkuyorum, kolay bir şekilde çizilir mi?

Herhangi bir koruyucu aldınız mı acaba aldıysanız hangi ürünü tercih ettiniz? Kullanırken yanlışlıkla çizmekten korkuyorum, kolay bir şekilde çizilir mi?

Watch 4 mü 5 mi? 4 ise çizilebilir. 5 ise bıçak kullanmadan çizmeniz imkansız.

Watch 5 kullanıyorum.

Tamam bıçağı uzak tutun yeterli olur o zaman. Defalarca yere çok sert düşürdüm, asansöre binerken pürüzlü duvara çarptım ama en ufak çizik yok. Zaten testleri izlerseniz bıçak ile baskı uygulamak dışında bıçağı ekranda gezdirseniz bile çizilmiyor.

Geri
Yukarı