Samsung Galaxy Watch 5 Pro vs Watch 5

Video çekip atsanız iyi olur. VPN yüklenmiyor mu Play Store'dan?

Play Store da yok, easy fire tool uygulaması ile birçok VPN yükledim ama VPN açılmıyor. Bu sistem VPN desteklemiyor hatası veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Play Store da yok, easy fire tool uygulaması ile birçok VPN yükledim ama VPN açılmıyor. Bu sistem VPN desteklemiyor hatası veriyor.

Yardımcı olduğunuz için teşekkürler peki Watch 5 pro vpn destekler mi Proxy fiye bir şey duymuştum o oluyor mu

Yardımcı olduğunuz için teşekkürler peki Watch 5 Pro VPN destekler mi proxy diye bir şey duymuştum o oluyor mu?

Wi-Fi ile proxy değişebiliyorsunuz.
Pro da olsa normal Watch 5 de olsa dediğim gibi VPN desteklemiyor hiçbir şekilde. Ben yine de çözmeye çalışıyorum çözersem size buradan bilgi sağlarım.

Wi-Fi ile proxy değişebiliyorsunuz.
Pro da olsa normal Watch 5 de olsa dediğim gibi VPN desteklemiyor hiçbir şekilde. Ben yine de çözmeye çalışıyorum çözersem size buradan bilgi sağlarım.
2 gün önce watch 6 44mm aldım. Subway surf nasıl yüklüyorsunuz? Play store da yok. Ve VPN işini çözebildiniz mi?

Çözemedim.
Subwaysurf zaten yok Play Store'da hocam. APK olarak indirip easy fire tool uygulamasıyla saate aktarmanız gerekiyor.
Dün sizden cevap beklerken apk indrimeyi çözdüm indirdim ama oyunda sağa kaydırınca oyundan çıkıyo onu nasıl hallederim. Başka hangi oyunları ve uygulamaları önerirsiniz?

@berat3636
Dün sizden cevap beklerken apk indrimeyi çözdüm indirdim ama oyunda sağa kaydırınca oyundan çıkıyo onu nasıl hallederim. Başka hangi oyunları ve uygulamaları önerirsiniz?

Son düzenleme:
Bakayım hemen bir dakika.

Thermocheck. Saatin kendi termometresi için kendi uygulaması.
S wallet. Samsung'un ödeme uygulaması. Saatten temassız ödeme yapabiliyorsunuz.
S walletten haberim var ama para kesmesi ve telefon bağlı değilken kullanılmaması kötü. Thermochock Samsungun değil saatin kedi uygulaması demişsiniz. Başka önerileriniz olursa eklemeyi unutmayın.

Geri
Yukarı