Samsung Galaxy Watch 6 classic 47mm ekran koruyucu önerisi

JANITHON

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar saati yeni aldım ve çizilip leke olmasını istemiyorum. Fiyat çok fark etmeksizin en kaliteli ekran koruyucu markası nedir?

Bence kesinlikle gerek var çabuk çizilebiliyor hele benim gibi biraz sakarsanız. Ben attığım ürünü haziran ayından beri Watch 5 44mm saatimde kullanıyorum gayet memnunum ben aldığımda 99 TL'ydi ama fiyatı biraz artmış, içinde 3 adet var tanesi 66 liraya geliyor. Aldığımdan beri değiştirme gereği duymadım ama ufak hava kabarcıkları oluştu yakın zamanda değiştirmem gerekecek yani bu hesapla tanesini 6 ay kullansanız 200 liraya değer gibi.

Bence kesinlikle gerek var çabuk çizilebiliyor hele benim gibi biraz sakarsanız. Ben attığım ürünü Haziran ayından beri Watch 5 44mm saatimde kullanıyorum gayet memnunum ben aldığımda 99 TL'ydi ama fiyatı biraz artmış, içinde 3 adet var tanesi 66 liraya geliyor. Aldığımdan beri değiştirme gereği duymadım ama ufak hava kabarcıkları oluştu yakın zamanda değiştirmem gerekecek yani bu hesapla tanesini 6 ay kullansanız 200 liraya değer gibi.

Nano camalar daha iyi olmaz mı?

Bıçak kullanmadan çizemezsiniz o saati. Defalarca yere düşürdüm pürüzlü duvara çarptım hiçbir şey olmuyor. Bazen çizilmiş gibi gözükebiliyor. Böyle tırnağınızı temas ettirdiğinizde de diyorsunuz ki bu kırılmış. Ama öyle olmuyor. Kıyafetinizle bastırarak silin geçiyor. Bıçak kullanmadan çizemezsiniz. Boşuna almayın yazık olur saate.

Bende Watch 6 classic 47mm almak istiyorum. Nasıl memnun musunuz?

Geri
Yukarı