Samsung NP550P5C-S05TR Windows 8.1 Kurulumu

Egecan

Kilopat
Yer
Sinop
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar imzamdaki özelliklere sahip bir laptop var. Windows 7 Ultimate yüklü. Fakat aşırı donma crash hataları oyunlarda acayip fps düşüklüğü ( Her ne kadar düşürsem de aynı fps'yi alıyorum ) yüzünden memnun değilim. Yöneticimiz sayın, @THE_MILLER Win 8.1'e dönmemi rica etti. Ben de ona göre yüklemeyi karar verdim. Şimdi yazılımını indirdim verdiği linkten fakat nasıl kurulacağını bilmiyorum. Sitede MSI cihazlarına ait kurulumu var. Bana Samsung notebooklara nasıl yüklendiğini gösterirseniz sevinirim. Ardından kurulduktan sonra neler yapacağımı öğretirseniz sevinirim.

Yok mu yardım edebilecek ? Usb ye yazarken mbr mi gpt mi seçeceğim neye göre karar vereceğimi bulamadım. Zaten diski baştan biçimlendirmeyi düşünüyorum

Windows Update güncelleme yok gözüküyor. Nvidia da Güncel.Sw update programı da güncelleme yok diyor ama arada donma oluyor. İnternet Explorer yerine mozilla firefox kullanıyorum. İnternet Explorer da gezerken donma yaşadığım için tarayıcı değiştirdim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı