Samsung Odyssey G3 yerine monitör önerisi

Serkann1

Picopat
Arkadaşlar verdiğim linkteki model numaralı monitörüm var. Bunu ne kadara satıp hangi monitörü alabilirim. VA panelde sanırım ghosting sorunu rastlanılabilen bir sorunmuş. IPS panel düşünüyorum hem daha güzel renkler hem de ghosting sorunu daha az olurmuş veya hiç olmazmış. Curved pek düşünmüyorum ama uygunsa neden olmasın. Pivot olursa iyi olur çünkü masam ve sandalyeme uygun ayarlamam lazım. Önerilerinize açığım. Monitörü açıkça satma nedenim ghosting başka hiçbir nedeni yok.11 mart 2023 tarihinde vatandan gidip aldım 2+1 yıl garantisi var

Sarı sitede en ucuz 3.900'e var, 500 lira koyabilirseniz HP Omen 25i alabilirsiniz. Koyamazsanız da 4.000-4.500 lira civarında IPS Monitörler var.

Herhangi bir sorunu yok sadece ghostin var o da fps oyunlarında belli olmuyor kaydırmada az belli oluyor. 4.200 4.300e falan satabilir miyim
Sarı sitede en ucuz 3.900'e var, 500 lira koyabilirseniz HP Omen 25i alabilirsiniz. Koyamazsanız da 4.000-4.500 lira civarında IPS Monitörler var.

Bu nasıl

Herhangi bir sorunu yok sadece ghostin var o da fps oyunlarında belli olmuyor kaydırmada az belli oluyor. 4.200 4.300e falan satabilir miyim

Sarı sitede garantilisini 3.900'e koymuşlar hocam, Facebook gruplarına da ilan koyabilirsiniz ama o monitör mimli olduğu için alırlar mı bilemem.

Bu nasıl

50-100 liraya daha iyi modeller varken bunu tavsiye etmem. Renkleri genel IPS monitorlere göre cansız, Ghosting'i azaltan Overdrive'ı kullanmak için G-Sync özelliğinden feragat etmeniz gerekiyor. Beğenmiyorum genel olarak bu modeli.

En ucuz ips pivot bu hocam masamdan dolayı pivot bakmaktayım
Sarı sitede garantilisini 3.900'e koymuşlar hocam, Facebook gruplarına da ilan koyabilirsiniz ama o monitör mimli olduğu için alırlar mı bilemem.

50-100 liraya daha iyi modeller varken bunu tavsiye etmem. Renkleri genel IPS monitorlere göre cansız, Ghosting'i azaltan Overdrive'ı kullanmak için G-Sync özelliğinden feragat etmeniz gerekiyor. Beğenmiyorum genel olarak bu modeli.

Eğer öneriniz varsa uygun fiyata ips onlarada bakabilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı