Samsung Odyssey G4 240 Hz vs Dell G2723H 240 HZ

Bütçe
7000

Dostum ben İncehesap'dan ROG STRIX'i aldım ve bozuk geldi. Şu anda da hiçbir şekilde iade değişim kabul etmiyorlar büyük ihtimal ile iş mahkemeye gidecek. Eğer bilgin varsa açtığım son konuya bakarsan sevinirim. Alacaksan güvenilir yerlerden al özellikle İtopya'nın şubesine gidip alabilirsin orada da bulunuyor denersin falan.
Benim önerim ASUS ROG STRIX. Eğer Valorant da yücelik immortal falansan TN panel almanı öneririm. Haberin olsun OC ile 270Hz oluyor ama OC yapmanı önermem kötü oluyor biraz 240'da kalırsın. Fast IPS ve 1ms GtG 0.5ms MPRT değeri gayet iyi ama eğer daha https://www.amazon.com.tr/dp/B08898...333&creativeASIN=B088987LVY&linkCode=asndüşük lag değerleri istersen öneririm.

Dostum ben Dell almayı düşünüyorum 23.8 inç bana biraz küçük geldi sence yeterli olur mu bu arada valorant oynamiyacagim film , fortnite , CS , ve hikaye oyunları oynayıp izleyecegim

Dostum ben Dell almayı düşünüyorum 23.8 inç bana biraz küçük geldi sence yeterli olur mu bu arada valorant oynamiyacagim film , fortnite , CS , ve hikaye oyunları oynayıp izleyecegim
27 inç alman daha mantıklı olur fakat 240Hz bulamazsın.

2K istersen

1080p istersen

27 inç alman daha mantıklı olur fakat 240Hz bulamazsın.

2K istersen

1080p istersen
Gönderdiğin Dell 2723h zaten 240 Hz bu modeli almayi düşünüyorum hem 240 Hz hem 27 inç hem de ios panel fakat LCD ekran olması canımı sıkıyor bi sorun olur mu sence

Gönderdiğin Dell 2723h zaten 240 Hz bu modeli almayi düşünüyorum hem 240 Hz hem 27 inç hem de iOS panel fakat LCD ekran olması canımı sıkıyor bir sorun olur mu sence

Aklında 1080p almayı düşünürsen görüntü kalitesi harika.

Bütçem yetmiyo maalesef

Dell G2723h almayı düşünüyorum ne dersin iyi bır tercih olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı