Samsung S22 üzer mi?

Powerbank taşımayı göze almışsınız, hiçbir şekilde üzmez. En estetik bulduğum üst segment cihazlardandır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden peki?

Powerbank taşımayı göze almışsınız, hiçbir şekilde üzmez. En estetik bulduğum üst segment cihazlardandır.
Powerbank çok ağır bir şey değil. 120hz'de 5 saati gören var. Pil tasarrufu ile falan zaten tüm günü çıkaracağımı düşünüyorum. Fakat s23fe al diyenler neden diyor onu anlamadım. Çok araftayım. Teknosa çalışanı da S23fe yeni bir cihaz dedi onu tavsiye ederim dedi ama kararsızım hala.

@SabriKeser

S23 FE, büyük bir cihaz, soğutması ve pil performansı S22'den hissedilir şekilde daha iyi fakat arka kamera paketinde bariz daha zayıf, ana kamera sensörleri birebir aynı, sadece isimleri farklı ancak S23 FE'nin telephoto sensöründe S20 FE'deki telephoto sensörünün aynısı var ve ultra geniş açı da daha zayıf. Bunun yanı sıra S22 daha küçük ve bir o kadar da daha premium bir cihaz. Powerbank taşımayı zaten kabul etmişsiniz, küçük, kompakt bir cihaz da seviyorsanız S22 alın geçin, zaten sizin de dediğiniz gibi powerbanki taşıması çok da zor değil.

3-4 yıl kullanacağım için 20k civarında verdiğim bir şeyin beni üzmesini istemem.

S22 ve S23FE arasında kaldım. Birisinin ekranı ve bataryası büyük, diğerinin işlemcisi ve kamerası daha iyi.
Kullandığım telefon Redmi 9t. 6000 mAh bataryası ve 6.53 inç ekranı var. Bunlara alıştım yaklaşık 3 senedir bu telefonu kullanıyorum.

S22 almayı düşünüyorum fakat birkaç sorum olacak;

1-) batarya konusunda tam günü çıkarabilir miyim? Oyun olarak sadece efutboll oynuyorum arada.

2-ısınma sorunu ciddi bir problem yaratır mı uzun süre kullanımda? Her yeni telefonda eskiyi babam kullanıyor babama kötü cihaz vermek istemem.

3-güncelleme desteği bittiğinde kullanılır mı?

4-şubatta S24 çıkacak ve S22 artık 2 dönem geride kalmış bir cihaz. Alınmaya değer mi?

S22 alırsam beni üzer mi? S23FE'ye yönelmeli miyim?

Ben olsam S23 FE alırdım. S22 de güzel cihaz ama batarya yönünden üzebilir.

Neden peki?

Powerbank çok ağır bir şey değil. 120hz'de 5 saati gören var. Pil tasarrufu ile falan zaten tüm günü çıkaracağımı düşünüyorum. Fakat s23fe al diyenler neden diyor onu anlamadım. Çok araftayım. Teknosa çalışanı da S23fe yeni bir cihaz dedi onu tavsiye ederim dedi ama kararsızım hala.
S23 FE daha güncel ve pili daha uzun gidiyor. Ayrıca S23 sonrası 4 yıl güncelleme alacak. S22 desteği seneye bitecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı