Samsung S5 le iPhone 5S takas edilir mi?

Singu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar samsung s5 telefonumu 5s le takas etmek istiyorum bi kullanıcı buldum bulunduğum şehirde.
Ben telefonumu 1360 liraya koymuştum malum siteye o arkadaş 1450 tl den koymuş:

url=sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres ]Telefonu[/url]
url=sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres ]Telefonum[/url]
Üstüne ilk 200 tl istedi ben olmaz 90 vereyim dedim de çok mu demişim size bi danışayım dedim.

Arkadaşlar bi adam aradı kafa kafaya takas edecek garantisinin ne kadar olduğuna emin değil adam IMEI numarası ile garanti sorgulana biliyormuş internette gördüm bu doğru mu sizce ne yapmalıyım benim telefonum 15 ay garantili

Ben iPhone 5 kullanıyorum kesinlikle takas etmeyin. 3 yıldır telefonumu keyifle kullanıyorum ancak ekran açısından sorun yaşarsınız. Ayrıca elinizdeki telefon s5 bir sene daha kullanıp para biriktirip s7 almakta yarar var ekosistem değiştirmeden. S7 ile özelleştirmiş çekirdek kullanacak Samsung ve büyük ihtimalle ilk 10nm kullanan işlemci olacak s6 ya nazaran yüzde 45 daha hızlı olacağı söyleniyor işlemci bazında. Ancak ios platformuna geçmek istiyorsanız yine bekleyiniz birikim yapınız ve i6s alınız i5s sizi kesinlikle memnun etmez bana güvenin.

kardeşim çok sağol yorumun için geçenlerde bi adam aradı ben iphone dan bıktım elimde çiziksiz çöküksüz 5s var takas edelim dedi (kafa kafaya edecekti para bahsi açmadı) ben garantisi felan varmı dedim emin değildi adam ben fotoğraflarını sana atarım telefonun dedi şurda buluşuruz dedi tamam dedim kapattık ben iş ciddiye bininde baya bir düşündüm dün (saat 00,17 artık dün diyebilirim) msj attım adama adam ben bayi den değiştirdim dedi tamam dedim yine dün iphone 5s i mağaza da tekrar gördüm de bu telefon galaxy s5 den nasıl pahallı oluyor yahu diye düşündüm :D
neyi var len bunun dedim kendi kendime :D bırak dedim iphone u devam et samsung a telefona bu süreçte baya bağlandım anlayacağın :D

Kesinlikle hata yapmadın emin olabilirsin. Elinde ki telefon seni 2 sene daha görürür ama illa değiştircem dersen seneye s7'yi bekle derim ben zira yukarıda da anlattığım özellikleri ile eşşiz olacak

Bence doğru bir karar vermişsin. Güzel bir telefon kullanıyorsun. Bence yeni telefonlar bozulana kadar kullanmak lazım. Sonuçta az para verilmiyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı