Samsung veya iPhone Telefon Önerisi

AzeBoy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bana önere bileceğiniz akıllı telefon kriterlerini yazıcam yardımcı olursanız iyi olur.
Fiyat: Önemli diğil ortalama bir fiyat olsa iyi olur taksitle alcam zaten.
Marka: Samsung, iPhone gibi bilindik markalar olsa iyi olur.
Kamera: En sevdiğim işlerden biri resim çekmek o yüzden kaliteli kamerası olması şart kamare performansı ortalamanın üstünde olsa süper olur.
Batarya ömrü: Her kullanıcı gibi uzun ömürlü olmasını tavsiye ederim bazen 1-2 gün telefonu şarj etmem mümkün olmuyor.
Donanımsal : Olarak kaliteli CPU ve RAM 3G yakın olsun veye üstü hafıza 8-16 GB ve ya üstü bu kriterlere uygun telefon markalarını önermenizi rica ediyorum telefon alıcam kararsızı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana tavsiyem Samsung'dan uzak dur çünkü ne olacağı belli olmuyor 2 gün sonra donuyor şişiyor sistem yavaşlıyor. Asus Zenfone 2 vb. düşünebilirsin.

Samsung kasıyor lafı geçmişte kaldı S3 zamanındaki arayüz ile kıyaslama arada performans olarak ciddi fark var. Ayrıca sen NOTE 5, S6, S6 Edge Plus, NOTE 4 gibi telefonlar varken Zenfone 2 önermek nasıl bir mantıktır.

Fiyatını hakeden ve alabileceğiniz en iyi cihazlar Samsung cephesinde. Büyük ekran seviyorsanız Note 5. Küçük ekran seviyorsanız Galaxy S6 öneririm.

Samsung kasıyor lafı geçmişte kaldı S3 zamanındaki arayüz ile kıyaslama arada performans olarak ciddi fark var. Ayrıca sen NOTE 5, S6, S6 Edge Plus, NOTE 4 gibi telefonlar varken Zenfone 2 önermek nasıl bir mantıktır.

Fiyatını hakeden ve alabileceğiniz en iyi cihazlar Samsung cephesinde. Büyük ekran seviyorsanız Note 5. Küçük ekran seviyorsanız Galaxy S6 öneririm.
Samsung ürünleri alınır mı ? Yavaşlaması güncelleme verilmemesi v.b durumlar Samsung'da var diye biliyorum. O yüzden uzak duruyordum Samsung'dan.

Samsung ürünleri alınır mı ? Yavaşlaması güncelleme verilmemesi v.b durumlar Samsung'da var diye biliyorum. O yüzden uzak duruyordum Samsung'dan.
Her android cihazın güncelleme ömrü 2 yıldır. Sonra güncelleme kesilir. Yavaşlama olmayacaktır. Şu an android cihazlar arasındaki en iyi donanım Samsung cephesinde.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı