Samsung Watch 6 mı? Astro Edition mı?

Polinsam1

Centipat
Daha fazla  
Watch 6 classic modelinin gri rengini alacağım alırsam. Astro Edition alacaksam 3 gün sonra alabileceğim fakat normal Watch 6 alırsam bugün alabiliyorum. Watch 6'nin stok sayısı 1, Astro Edition'ın stokunu bilmemekle beraber şu anki fiyatının kampanya fiyatı mı bilmiyorum. Fiyatlar aşağıda:

Galaxy Watch 6 classic: 6600.
Astro Edition: Eski saatimi verip 4300 lira. Vermeden 7700 TL.

Ben 5300 TL'ye indirimde Astro Edition almıştım aralığın sonunda. Astro Edition Bezel'inde bulunan astronomik işaretler saati çok güzel gösteriyor ama pürüzlü, örneğin havlu gibi bir şeyle silerseniz ekrana alüminyum tozu dökülüyor. Kurularken dikkatli olmak gerekli. Ama bu çok da önemli bir şey değil. Sadece dikkat edilmesi gereken bir şey. Ayrıca, Astro Edition alırsanız yanında çok premium bir kutu, ekstra kumaş kordon(kumaş Kordonu'un su ile temas etmemesi gerekli), ve gün doğumu-batımı göstergeli saat yüzü saate yüklü şekilde geliyor. Başka aklıma gelmeyen şeyler de olabilir. Ama öyle zor alacak gibi bir durumunuz varmış gibi durmuyor. Almışken en iyisini alın. Astro Edition alın. Samsung Shop'ta öğrenci indirimi var. Onunla alın. Ayrıca vereceğiniz saat hangi marka model?

Geri
Yukarı