Sapphire 2GB 256Bit HD7850 Çift Fan mı(397TL) ? PowerColor2GB 256Bit HD7870 Tek Fan mı ( 384TL )?

Kardeşim sende galiba GTX TITAN var. Bu 2 kartı böyle aşağıladığına göre.
Sadece iyi kartlar değil dedim, aşağılamak istesem farklı kelimeler kullanırım. 780ti asus kullanıyorum ama yorumunuz da ilginç yani bu kartları beğenmek için illa bunlardan üstlerini kullanmak mı gerekiyor? Türk mantığı!!!

Sadece iyi kartlar değil dedim, aşağılamak istesem farklı kelimeler kullanırım. 780ti asus kullanıyorum ama yorumunuz da ilginç yani bu kartları beğenmek için illa bunlardan üstlerini kullanmak mı gerekiyor? Türk mantığı!!!
Herkez bütçesine göre bir kart alıyor beğenmediğiniz hd7870 crysis3 gibi bir oyunu high ve 8x anti açabilen bir kart lütfen bir kart hakkında yorum yaparken testlere bakınız.

Powercolor myst Edition al Ez edition'dan daha üstün fazla fiat farkı yok myst'le Myst hd7950 performansını verior Vatan'dan alıcaksan sanırım oyun'da veriyorlar

7850 Tercih etmeni öneriyorum her ne kadar performans olarak açıkça üstün olsada 7850 den, powercolor tek fan modelleri aşırı rahatsız ediyormuş kullanıcıları. Zamanında bende çok araştırmıştım ucuz olmasına rağmen vazgecmiştim.

7850 Tercih etmeni öneriyorum her ne kadar performans olarak açıkça üstün olsada 7850 den, powercolor tek fan modelleri aşırı rahatsız ediyormuş kullanıcıları. Zamanında bende çok araştırmıştım ucuz olmasına rağmen vazgecmiştim.
Her ne kadar öyle deseniz de Powercolor aldım. Hiç bir sıkıntı yok canavar gibi kart. Cok tereddüt ettim ama sağlam kart gerçekten 60 dereceyi geçmiyor sıcaklığı tavsiyem sizede budur.

Son düzenleyen: Moderatör:
HD 7850 kullanıcısıyım, Hz. Allaha şükür daha 60 derece diye birşey görmedim. Kasamım soğutması iyi fakat çok fazla etki edeceğini sanmam.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı