Sapphire 2GB 256Bit HD7850 Çift Fan mı(397TL) ? PowerColor2GB 256Bit HD7870 Tek Fan mı ( 384TL )?

7850 daha iyi bir karttır ama öyle 10-15 fpslik bir fark yok aralarında. 7870 o seviyede olabilir. Ayrıca oynanış videolarına bakacak olursak kararlı çalışan bir kart. Öyle ani fps düşüşleri yaşanmıyor. Psu şüphesi olanlar için iyi bir tercih. 7870 alınmayacaksa daha mantıklı bir kart.

Te
Aynı seviyede değildir. HD7850 çok büyük bir farkla öndedir. Fps değer 10-15 fps fark var. Eşit değiller.
Ya ben mi anlatamıyorum sen mi kart övüyosun anlamadım gtx 750ti ile hd7850 eşit seviyedir 2-3 fps fark vardır tekrar söylüyorum 15 fps fark olan testi koy sende rahat et bizde rahat edelim belkide ben yanlışımdır.Ama gtx 750 ti yeni mimari yeni driver destegi düşük güç tüketimi yüksek performans daha ne ?nvida taraftarı felan değilim yazanlardan ve gördüklerimden size anlatıyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı