Sapphire R7 250 - 2 GB - GDDR3 - 128 Bit Ekran Kartı İncelemesi

Teşekkür ederim. Kartla ilgili BF3 testlerini 2-3 mesaj önce yazdım. Ama daha detaylı videolu olarak yayınlacağım.

Hocam şahsen bunun fiyatına yakın GT630 var sanırım ondan daha iyi gibi duruyor gerçi onu test etmedim ama daha önce konusunu açtım, açtığım ilk konu beni döveceklerdi. Bana yetiyor bu monitör çözünürlüğünüz nedir ? Videoları ekleyeceğim zaten oradan daha net bilgi sahibi olursunuz.

Teşekkür ederim. Oyunlarda istediğim performansı verdi en azından Single Player için. Multiplayer deneyeceğim.

15 dakikadır Mafia 2 oynuyorum. Yüksek ayarlarda 50 dereceyi geçmedi sıcaklığı fan sesi var ama rahatsız edici değil hafiften oyundayken duyamıyorsunuz. Ben şahsen memnun kaldım. Birkaç sorun kaldı onları halledince tüm testleri paylaşacağım. Birde oyunda değilken ekran kartını deaktif bırakma otomatik mi ? Şuan 57 derece oldu. :D

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı