Saraçhane'den Taksim'e 1 Mayıs yürüyüşü yapmak isteyen bir grup polise saldırdı!

Protestolarda, yürüyüşlerde şiddete tamamen karşıyım. Karşınızda Erdoğan hükümeti bile olsa şiddetin ş'si olmamalı.

Nitekim oradaki polislerde işçi, orayı süpüren hizmetli de işçi. Polis tek başına karar vermiyor ki "bugün bunların yürüyüşlerini engelleyelim" diye.

Gerek gezi parkı gerek Gazze eylemleri gerekse bu tip yürüyüşler olsun saldıranlar bellidir. Gezide ortalığı katmak isteyen teröristler polise saldırır Gazze eylemlerinde de aynı kişiler polise saldırır burada da. Ayrıca kardeşim Ekrem İmamoğlu ve Özgür Özel'in poz vermesi senin için bir sorun teşkil ediyorsa desteklediğin partide kimler kimlerle fotoğraf çekilmiş tarafsız bir şekilde araştırırsan çok iyi olur.

@I am Negan kusura bakmayın ama Özgür Özel ile Ekrem İmamoğlu'nu eleştirmezsek yarın da başımıza bunlar geldiğinde aynısını işitmek zorunda kalacağız. Kaldı ki Özgür Özel'in mülteciler hakkındaki son konuşması da cabası.

@I am Negan kusura bakmayın ama özgür özel ile Ekrem İmamoğlu'nu eleştirmezsek yarın da başımıza bunlar geldiğinde aynısını işitmek zorunda kalacağız. Kaldı ki özgür özel'in mülteciler hakkındaki son konuşması da cabası.

Özgür özel beni şimdiden hayal kırıklığına uğratmaya başladı. Kk gibi kendi adaylığını diretip bir seçimi daha hayal edecek gibi.
Eleştiriylede bir derdim yok ben sabah akşam eleştiriyorum ama ben AKP'yi de eleştiriyorum. Bunlar sadece CHP'yi eleştirip AKP'yi görmezden geliyorlar.

Geri
Yukarı